reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BLOG: Mr. Orbita: Więcej spokoju na 2008 rok...

dodano: 2007-12-24 15:16 | aktualizacja: 2008-01-10 19:34
autor: Mr. Orbita | źródło:

Mr. Orbita - Blog Dziś w Świątecznej atmosferze niezwykle krótko, ale rzeczowo. Kończy się 2007 rok, można nieco zwolnić tempo i coś skrobnąć na blogu. Podsumowaniem zajął się już p. red. naczelny Janusz Sulisz, mi pozostało już tylko życzenia złożyć ;)Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Wraz z kolegą Jackiem w wolnych chwilach przeglądamy sobie Wasze komentarze do artykułów w serwisie. Podczas przedświątecznej rozmowy nasunęła się nam jedna myśl i byliśmy co do niej w 100% zgodni.

Poza zdrowiem, szczęściem, pomyślnością zarówno w życiu osobistym, jak i w finansach chcielibyśmy życzyć Wam więcej spokoju

W ostatnich miesiącach wyraźnie nasiliła się wojna zwolenników i przeciwników poszczególnych platform cyfrowych w Polsce. W komentarzach przewija się nieustanne narzekanie, niekiedy doprowadzone do skrajnej postaci, jak w temacie o nRadio HD, czy o BBC w Cyfrowym Polsacie, albo Movies 24 w Cyfrze+. Kluczem do zrozumienia problemu jest fakt, że każda z platform stara się nam dogodzić.

Jeśli mimo to oferta nam nie odpowiada, to zamiast biadolić przy każdej okazji czas zmienić ofertę na konkurencję i już :)

Są tacy, co narzekają praktycznie od ponad pół roku i zamiast już dawno przejść do czegoś innego - nadal się męczą. Po co? Najwyższy czas w ramach postanowień noworocznych podjąć decyzję. Akurat okazji jest bez liku, bo każda z platform coś zmienia w regulaminie, a to może być podstawą zerwania umowy. Oczywiście rozumiem raz, czy dwa, bo ideału nie ma, ale kurcze pół roku ciągle to samo?

Nawet nie chcę sobie wyobrażać, co tu się będzie działo, jakby dołączyły jeszcze dwie platformy, co nie jest wykluczone i jak widać na przykładzie Rumunii - wykonalne w praktyce (Dolce TV, Digi TV, Boom, Max TV i FocusSat).

Dlatego właśnie życzę Wam więcej spokoju, bo to nie My się mamy denerwować i przekrzykiwać na forach, co jest lepsze, a to platformy mają walczyć o Nas i wybieramy to co nam najbardziej odpowiada, aby już więcej nie być zawiedzionym jakością oferowanych usług.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Mr. Orbita


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

549 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...