reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SAT Krak 2007 zakończony

dodano: 2007-10-20 21:18 | aktualizacja: 2007-11-23 12:48
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Inf. własna

SATKRAK_2007_logo_www.jpg W sobotę 20 października zakończono tegoroczną edycję wystawy SAT Krak. W ciągu trzech dni przez Centrum Targowe Chemobudowa w Krakowie przewinęło się kilkuset zwiedzających, mając możliwość obejrzeć stoiska 32 wystawców - znanych i cenionych w kraju firm z branży techniki satelitarnej i mediów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podobnie jak w ubiegłym roku przyznano nagrody SAT Krak dla najlepszych produktów z branży - tym razem w 13 kategoriach.


Nie zapomniano o zwiedzających - tu także rozlosowano szereg cennych nagród rzeczowych, w tym odbiornik Inverto PVR ufundowany przez firmę Ostrowski, oraz Topfield HDTV sponsorowany przez firmę ProFan, a także wiele innych.


Podczas trwania targów można było uczestniczyć w szeregu wykładów i paneli dyskusyjnych prowadzonych przez specjalistów związanych z branżą satelitarną, a także odpocząć nieco od tematów czysto technicznych na bankietach.


Wielu z wystawców zapowiedziało już swoją obecność na targach w przyszłym roku, co świadczy o rosnącym prestiżu targów SAT Krak.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...