reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zobacz telewizory LCD i DVD HD Toshiba na SAT KRAK 2007

dodano: 2007-10-12 19:37
autor: Anna Sulisz | źródło:

toshiba Na targach swoją ofertę prezentować będzie TOSHIBA Television Central Europe Sp. z o.o. Spółka powstała w 2007 roku swoją działalność zainicjowała ogromną inwestycją w pod wrocławskich Kobierzycach gdzie TOSHIBA wybudowała fabrykę telewizorów LCD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od swojego oficjalnego otwarcia 16 października fabryka będzie wstanie produkować ponad 40 tysięcy telewizorów dziennie. Z czasem jej moce produkcyjne będą zwiększane.

Oferta TOSHIBA TTCE w Polsce to przede wszystkim telewizory LCD. W jesiennym lokalnym katalogu nalazło się 19 modeli LCD TV dostępnych w 7 seriach produktowych. W katalogu firmy znajdują się zarówno proste – podstawowe modele o małych przekątnych jak i zawansowane technologicznie modele o przekątnych nawet do 57”.

Tegoroczna oferta TOSHIBA to także odtwarzacze HD DVD Video. HD DVD to technologia opracowana przez koncerny: TOSHIBA, Microsoft oraz Intel.

HD DVD to technologia, która dzięki zastosowaniu błękitnego lasera umożliwia zapis większej ilości danych na dyskach optycznych o tych samych rozmiarach, co płyty DVD. Zwiększenie pojemności dysków optycznych pozwoliło na stworzenie formatu HD DVD Video, który umożliwia zapis w wysokiej rozdzielczości ścieżek audio oraz wideo.

Oprócz jakości HD – każdy odtwarzacz HD DVD Video oferuje również funkcje interaktywne, łączność z Internetem oraz dekodowanie formatów dźwięku Dolby Digital Plus oraz Dolby TruHD. HD DVD Video to jedyny format HD zatwierdzony przez DVD forum – organizację, która zarządza formatem DVD Video. HD DVD Video cieszy się popularnością w polskiej branży DVD. Na terenie Polski znajdują się już 3 tłocznie płyt HD DVD oraz trzy studia autoringowe – postprodukcja.

Płyty na HD DVD wydali już trzej polscy dystrybutorzy: Monolith, SPI oraz Best Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...