Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 3 czerwca 2007
Kirin Cup 2007: Czarnogóra vs. Kolumbia (12:10)
-
RTCG Sat (13E & 5W - FTA)
Superettan (Szwecja): Landskrona vs. IFK Norrköping (15:00)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
Serie B (Włochy): Cesena vs. Verona (16:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Spezia vs. Treviso (16:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Frosinone vs. Albinoleffe (16:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Pescara vs. Brescia (16:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Bologna vs. Crotone (16:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Triestina vs. Rimini (16:00)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Napoli vs. Lecce (16:00)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Mantova vs. Genoa (16:00)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Vicenza vs. Piacenza (16:00)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Bari vs. Juventus (16:00)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Serie B (Włochy): Arezzo vs. Modena (16:00)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Toulon International Youth Festival (Group B): Ghana vs. Portugalia (19:00)
-
Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
Towarzyski: Ekwador vs. Peru (19:00)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Segunda 2B Group I (Hiszpania): Real Unión vs. Alicante (19:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
Liga BBVA (Hiszpania): Real Murcia vs. Real Madrid Castilla (19:30)
-
Localia (30W - Nagravision 2)
Liga BBVA (Hiszpania): Alavés vs. Valladolid (20:30)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Toulon International Youth Festival (Group B): Chiny vs. Holandia (21:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
Campeonatos (Brazylia): Santos FC vs. Corinthians (21:00)
-
Libya Sports (7W - FTA)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:00): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (0:30): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Segunda 2B Group I (Hiszpania): Alcoyano vs. Burgos (21:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
Primera División (Argentyna): Colón Santa Fe vs. Boca Juniors (21:10)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera División (Argentyna): Racing Club vs. Estudiantes LP (23:30)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.