reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wedding TV w Cyfrowym Polsacie

dodano: 2007-04-23 11:19 | aktualizacja: 2007-04-23 14:26
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Inf. własna

Po długim okresie testów abonenci Cyfrowego Polsatu doczekali się dołączenia do oferty kanału Wedding TV. Choć emisja próbna wystartowała w połowie lutego, dopiero teraz rozpoczyna się regularna transmisja. Przekaz rusza 23 kwietnia od godziny 17:00. Emisja jest kodowana w systemie Nagravision 2. Kanał melduje się na pozycji 61 odbiorników Cyfrowego Polsatu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wedding TV to kanał skierowany głównie dla kobiet między 18, a 34 rokiem życia, poświęcony relacjom partnerskim, romansom i ślubom. Na antenie prezentowane są programy prezentujące wszystkie etapy związku, od pierwszej randki, po zaręczyny i ślub, a także modę, gwiazdy ekranu i podróże.

Widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak organizowane są wesela w różnych zakątkach świata, usłyszeć porady ekspertów oraz dowiedzieć się, gdzie pojechać na wymarzony miesiąc miodowy.

Polska jest pierwszym krajem po Wielkiej Brytanii, w którym Wedding TV uruchamia wersję lokalną. Planowana jest dalsza ekspansja, m.in. na rynek rosyjski i rumuński. Po raz pierwszy kanał został wprowadzony na rynek brytyjski 4 grudnia 2006 roku.

- Bardzo cieszymy się, że nasi abonenci będą pierwszymi widzami w Polsce, mającymi możliwość zapoznania się z tak niezwykłą ofertą kanału Wedding TV. Wejście w związek małżeński jest dla polskich widzów bardzo ważnym i emocjonującym wydarzeniem, więc na pewno z przyjemnością będą śledzić programy kanału Wedding TV - powiedział Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Wedding TV dołącza do pakietu Familijnego i jest już 39 polskojęzycznym kanałem w jego ramach. Trafi on do ponad miliona gospodarstw domowych, a tym samym do ponad 3 milionów widzów i będzie dostępny na pozycji 61 listy kanałów TV Cyfrowego Polsatu.

- Ogromnie się cieszymy, że programy Wedding TV będzie można oglądać w Cyfrowym Polsacie. Jesteśmy tym samym przekonani, że kanał spodoba się wszystkim widzom, których interesuje tematyka ślubów i wesel, jak również prawdziwych relacji partnerskich na każdym ich etapie. Wierzymy, że dzięki Wedding TV oferta Cyfrowego Polsatu stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna, a sam kanał zyska na popularności - powiedział Marc Conneely, dyrektor generalny Wedding TV.

Wedding TV będzie nadawany w polskiej wersji językowej, 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. W ciągu najbliższych sześciu miesięcy pojawią się na nim polskie produkcje.Parametry przekazu:
Hot Bird 6 (13.0°E)
tp. 130 (11.117V SR=27500 FEC=3/4)

ID: Wedding TV
PID V=2201
PID A=2211
PID PCR=2201
SID=14622
Kodowanie: Nagravision 2 (ProvID: 7101)

Więcej informacji o kanale: www.weddingtv.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Nowa, polska antena epoksydowa - offset 1,6m w wersji AE...

1 600 zł Więcej...
reklama