Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
8 kwiecień 2007
Liga BBVA (Hiszpania): Cádiz vs. Sporting Dijon (12:00)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Khimki vs. CSKA Moscow (13:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
2. Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Kickers Offenbach (14:00)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Augsburg (14:00)
-
Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Wacker Burghausen vs. Kaiserslautern (14:00)
-
Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Carl Zeiss Jena (14:00)
-
Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Unterhaching vs. Braunschweig (14:00)
-
Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Amkar vs. Zenit St Petersburg (14:00)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (16:55): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Rostov vs. Tom' Tomsk (14:00)
-
Retransmisja (18:55): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Eredivisie (Holandia): RKC Waalwijk vs. Ajax (14:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Business Channel (42E - FTA)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (16:20): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. Groningen (14:30)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. AZ Alkmaar (14:30)
-
Retransmisja (18:10): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. Willem II (14:30)
-
Retransmisja (20:00): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Twente vs. Heracles Almelo (14:30)
-
Retransmisja (21:50): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Premier League (Szkocja): St Mirren vs. Rangers (15:00)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Division 1 (Egipt): Tanta vs. Zamalek (15:00)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
NB I (Węgry): MTK Hungaria vs. Vac (15:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Rubin Kazan' (15:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Luch Energiya (15:00)
-
Retransmisja (21:35): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (21:10): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Austria): Salzburg vs. Sturm Graz (15:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Super League (Słowacja): Senec vs. MFK Kosice (16:00)
-
STV 2 (23.5 - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Mallorca vs. Getafe (17:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Levante vs. Real Betis (17:00)
-
Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Real Sociedad (17:00)
-
Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Deportivo La Coruna vs. Gimnastic (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Celta Vigo (17:00)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Nuremberg (17:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
IRIB TV 3 (62E - FTA)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (19:00): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (20:00): Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Bochum (17:00)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (21:05): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Racing Santander (17:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Super Ligaen (Dania): Brondby vs. Randers (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
GNF 1 (Maroko): Moghreb Tétouan vs. Ittihad Tanger (17:00)
-
Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)
GNF 1 (Maroko): Jeunesse Massira vs. Wydad Casablanca (17:00)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
Liga BBVA (Hiszpania): Alavés vs. Salamanca (17:30)
-
Localia (30W - Nagravision 2)
Ligue 1 (Francja): Sedan vs. Toulouse (18:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Primera A (Ekwador): LDU Quito vs. El Nacional (18:30)
-
Canal 1 Internacional (30W - Irdeto 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Osasuna (19:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
IRIB TV 3 (62E - FTA)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
TV B92 (16E - Codicrypt)
-
Retransmisja (0:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:30): Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Retransmisja (21:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera División (Meksyk): Pumas UNAM vs. Club América (19:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera División (Argentyna): Gimnasia La Plata vs. Independiente (19:00)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Gambrinus Liga (Czechy): Teplice vs. Jablonec (20:15)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Lille (21:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (0:00): OM TV (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (0:30): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (0:55): Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Villarreal vs. Atlético Madrid (21:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Retransmisja (23:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Paulista 2007 (Brazylia): Noroeste vs. Santos FC (21:00)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Mineiro 2007 (Brazylia): Democrata vs. Atlético MG (21:00)
-
TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)
Carioca 2007 (Brazylia): Cabofriense vs. Vasco da Gama (21:00)
-
Retransmisja (2:30): TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)
Primera División (Argentyna): Vélez Sarsfield vs. Boca Juniors (21:10)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (0:15): Sport Italia (13E - FTA)
-
Retransmisja (22:00): TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Fútbol Profesional (Kolumbia): Deportivo Cali vs. Boyacá Chicó (22:00)
-
TV Colombia (30W - Irdeto 2)
Primera A (Ekwador): Deportivo Cuenca vs. Olmedo (22:00)
-
Canal 1 Internacional (30W - Irdeto 2)
Primera División (Chile): Colo Colo vs. Puerto Montt (22:30)
-
TV Chile (5E - Videoguard)
Primera División (Argentyna): River Plate vs. Belgrano (23:30)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.