reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-23 - 2022-05-24

Futbol w telewizji 7.04.2007

dodano: 2007-04-07 16:24
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
7 kwiecień 2007


Serie A (Włochy): Catania vs. Roma (15:00)
- TeleSport Turkey (42E & 33E - FTA)
- Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
- Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
- TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
- Retransmisja (18:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Reggina vs. Internazionale (15:00)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
- Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
- RAI International Africa (13E - BISS)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (17:00): Boom Sport (4W - Videoguard)
- Retransmisja (16:55): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)


Serie A (Włochy): Lazio vs. Messina (15:00)
- OBN (4W - FTA)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (17:00): Ring TV (16E - Cryptoworks)
- Retransmisja (20:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Torino (15:00)
- La 7 Cartapiú D (12.5W - Irdeto 2)
- Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Atalanta vs. Chievo (15:00)
- Mediaset Premium 5 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)


Vyscha Liha (Ukraina): Chernomorets vs. Metalist (15:00)
- Inter + (5E - FTA)
- Retransmisja (22:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Serie A (Włochy): Palermo vs. Cagliari (15:00)
- La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Ascoli (15:00)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
- SuperSport 5 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:35): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (18:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Parma vs. Livorno (15:00)
- La 7 Cartapiú E (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Siena vs. Udinese (15:00)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (17:00): Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)


Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Stuttgart (15:30)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- E2 (42E - FTA)
- Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
- Retransmisja (20:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (23:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Bayern Munich (15:30)
- IRIB TV 3 (62E - FTA)
- Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
- ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
- Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
- SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Retransmisja (20:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- Retransmisja (23:00): Alfa TV (39E - Griffin)
- Retransmisja (17:40): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (23:30): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (20:15): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Munchengladbach (15:30)
- Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)


Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Arminia Bielefeld (15:30)
- Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Energie Cottbus (15:30)
- Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Mainz 05 (15:30)
- Arena 6 (19.2E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Alemannia Aachen vs. Borussia Dortmund (15:30)
- Arena 7 (19.2E - Cryptoworks)


Premiership (Anglia): Reading vs. Liverpool (16:00)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


Premiership (Anglia): Arsenal vs. West Ham United (16:00)
- 5 Kanalas (4W - BISS)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- ART Prime Sports (7W - Irdeto 2)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Mix (0.8W - Conax)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
- Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- MegaSport (4W - BISS)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Championship (Anglia): Leeds United vs. Plymouth Argyle (16:00)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (19:00): Sport N (5E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Celtic vs. Motherwell (16:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Business Channel (42E - FTA)
- Retransmisja (18:00): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (21:00): ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Allsvenskan (Szwecja): Elfsborg vs. Malmö (16:00)
- TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
- Retransmisja (18:00): TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)


Ekstraklasa (Polska): Górnik Zabrze vs. Legia Warszawa (16:00)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


Premiership (Anglia): Blackburn Rovers vs. Aston Villa (16:00)
- Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
- Retransmisja (20:30): ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:30): Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)


Premiership (Anglia): Sheffield United vs. Newcastle United (16:00)
- ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)


Liga 1 (Rumunia): FC Arges vs. Rapid Bucharest (16:00)
- National TV (16E - Codicrypt)


Premiership (Anglia): Middlesbrough vs. Watford (16:00)
- Retransmisja (18:30): ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)


Premiership (Anglia): Wigan Athletic vs. Bolton Wanderers (16:00)
- Retransmisja (18:30): ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)


Ligat Al (Izrael): Maccabi Haifa vs. Maccabi Netanya (16:15)
- The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)


Segunda 2B Group IV (Hiszpania): Sevilla "B" vs. Villanueva (16:30)
- Andalucía TV (19.2E & 30W - FTA)


Si Mobil Liga (Słowenia): Maribor vs. Nafta (17:00)
- TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Vyscha Liha (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Vorskla (17:00)
- TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
- Retransmisja (20:15): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


GNF 1 (Maroko): Maghreb Fes vs. Kawkab Marrakech (17:00)
- Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)


GNF 1 (Maroko): Mouloudia Oujda vs. Olympique Safi (17:00)
- ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)


GNF 1 (Maroko): Difaa Jadidi vs. Associaton Salé (17:00)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Lyon (17:10)
- Kanal A (42E - FTA)
- TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
- Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- Sport N (5E - Videoguard)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Retransmisja (0:00): OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (21:40): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (21:30): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Super Lig (Turcja): Kayserispor vs. Fenerbahçe (17:30)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Dinamo Bucharest (18:00)
- Kanal D Romania (62E - FTA)


Premiership (Anglia): Portsmouth vs. Manchester United (18:15)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- ART Prime Sports (7W - Irdeto 2)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- MegaSport (4W - BISS)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)


Bundesliga (Austria): Wacker Tirol vs. Rapid Vienna (18:30)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Liga BBVA (Hiszpania): Real Madrid Castilla vs. Valladolid (18:30)
- Real Madrid TV (28.5E & 19.2E & 13E & 30W - FTA)


Ekstraklasa (Polska): Wisła Kraków vs. Lech Poznań (18:30)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


Ligat Al (Izrael): Hapoel Petach-Tikva vs. Maccabi Tel Aviv (18:30)
- The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)


Super Liga (Portugalia): Uniao Leiria vs. Belenenses (19:30)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. ADO Den Haag (19:30)
- Retransmisja (21:50): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. Excelsior '31 (19:30)
- Retransmisja (23:40): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Bordeaux (20:00)
- ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Ciné + Foot + 2 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Troyes (20:00)
- Ciné + Foot + 3 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Lorient (20:00)
- Ciné + Foot + 4 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Le Mans (20:00)
- Ciné + Foot + 5 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Lens (20:00)
- Ciné + Foot + 6 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Nantes (20:00)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Ciné + Foot + 7 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Nice (20:00)
- Ciné + Foot + 8 (19.2E - Seca 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Barcelona (20:00)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- IRIB TV 3 (62E - FTA)
- NTV Türk (42E - FTA)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
- TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
- TV B92 (16E - Codicrypt)
- Retransmisja (23:00): Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Retransmisja (0:55): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Retransmisja (22:25): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (22:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. PSV Eindhoven (20:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Business Channel (42E - FTA)
- Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (21:30): Sport Italia (13E - FTA)


Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Caykur Rizespor (20:15)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Rijeka vs. Varteks (20:15)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Serie A (Włochy): AC Milan vs. Empoli (20:30)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
- Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- RAI International Africa (13E - BISS)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD (13E - Videoguard)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
- Retransmisja (23:55): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Major League Soccer (USA): Colorado Rapids vs. DC United (21:30)
- Retransmisja (8.04 - 8:00): Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Valencia (22:00)
- E2 (42E - FTA)
- IRIB TV 3 (62E - FTA)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- NTV Hayat BiH (12.5W - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- TV B92 (16E - Codicrypt)


Super Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. Sporting Lisbon (22:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- TeleSport Turkey (42E & 33E - FTA)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
- Retransmisja (0:55): Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)


Primera División (Chile): Universidad Católica vs. Huachipato (22:00)
- TV Chile (5E - Videoguard)


Paulista 2007 (Brazylia): Sao Caetano vs. Sao Bento (23:10)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Paulista 2007 (Brazylia): Corinthians vs. América RN (23:10)
- Retransmisja (2:55): TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)


Primera División (Meksyk): Monterrey vs. Atlas (0:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera A (Ekwador): Emelec vs. Imbabura (0:30)
- Canal 1 Internacional (30W - Irdeto 2)


Primera División (Meksyk): Chivas Guadalajara vs. Tigres UANL (2:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera División (Argentyna): Estudiantes LP vs. San Lorenzo (2:10)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (8.04 - 15:00): TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Primera División (Meksyk): Necaxa vs. San Luis (3:30)
- Retransmisja (4:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...