Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
7 kwiecień 2007
Serie A (Włochy): Catania vs. Roma (15:00)
-
TeleSport Turkey (42E & 33E - FTA)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (18:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (18:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Reggina vs. Internazionale (15:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (17:00): Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Retransmisja (16:55): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
Serie A (Włochy): Lazio vs. Messina (15:00)
-
OBN (4W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:00): Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (20:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Torino (15:00)
-
La 7 Cartapiú D (12.5W - Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Chievo (15:00)
-
Mediaset Premium 5 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Chernomorets vs. Metalist (15:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
Retransmisja (22:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Serie A (Włochy): Palermo vs. Cagliari (15:00)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Ascoli (15:00)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 5 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:35): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (18:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Parma vs. Livorno (15:00)
-
La 7 Cartapiú E (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Siena vs. Udinese (15:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:00): Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Stuttgart (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
E2 (42E - FTA)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
Retransmisja (20:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Bayern Munich (15:30)
-
IRIB TV 3 (62E - FTA)
-
Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Retransmisja (23:00): Alfa TV (39E - Griffin)
-
Retransmisja (17:40): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:30): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:15): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Munchengladbach (15:30)
-
Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Arminia Bielefeld (15:30)
-
Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Energie Cottbus (15:30)
-
Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Mainz 05 (15:30)
-
Arena 6 (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Alemannia Aachen vs. Borussia Dortmund (15:30)
-
Arena 7 (19.2E - Cryptoworks)
Premiership (Anglia): Reading vs. Liverpool (16:00)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): Arsenal vs. West Ham United (16:00)
-
5 Kanalas (4W - BISS)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
ART Prime Sports (7W - Irdeto 2)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Mix (0.8W - Conax)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Championship (Anglia): Leeds United vs. Plymouth Argyle (16:00)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): Sport N (5E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Motherwell (16:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Business Channel (42E - FTA)
-
Retransmisja (18:00): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (21:00): ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Allsvenskan (Szwecja): Elfsborg vs. Malmö (16:00)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (18:00): TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
Ekstraklasa (Polska): Górnik Zabrze vs. Legia Warszawa (16:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
Premiership (Anglia): Blackburn Rovers vs. Aston Villa (16:00)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:30): ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:30): Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premiership (Anglia): Sheffield United vs. Newcastle United (16:00)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): FC Arges vs. Rapid Bucharest (16:00)
-
National TV (16E - Codicrypt)
Premiership (Anglia): Middlesbrough vs. Watford (16:00)
-
Retransmisja (18:30): ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): Wigan Athletic vs. Bolton Wanderers (16:00)
-
Retransmisja (18:30): ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
Ligat Al (Izrael): Maccabi Haifa vs. Maccabi Netanya (16:15)
-
The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
Segunda 2B Group IV (Hiszpania): Sevilla "B" vs. Villanueva (16:30)
-
Andalucía TV (19.2E & 30W - FTA)
Si Mobil Liga (Słowenia): Maribor vs. Nafta (17:00)
-
TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
Vyscha Liha (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Vorskla (17:00)
-
TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
-
Retransmisja (20:15): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
GNF 1 (Maroko): Maghreb Fes vs. Kawkab Marrakech (17:00)
-
Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)
GNF 1 (Maroko): Mouloudia Oujda vs. Olympique Safi (17:00)
-
ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
GNF 1 (Maroko): Difaa Jadidi vs. Associaton Salé (17:00)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Lyon (17:10)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (0:00): OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (21:40): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:30): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Super Lig (Turcja): Kayserispor vs. Fenerbahçe (17:30)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Dinamo Bucharest (18:00)
-
Kanal D Romania (62E - FTA)
Premiership (Anglia): Portsmouth vs. Manchester United (18:15)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
ART Prime Sports (7W - Irdeto 2)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
Bundesliga (Austria): Wacker Tirol vs. Rapid Vienna (18:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Liga BBVA (Hiszpania): Real Madrid Castilla vs. Valladolid (18:30)
-
Real Madrid TV (28.5E & 19.2E & 13E & 30W - FTA)
Ekstraklasa (Polska): Wisła Kraków vs. Lech Poznań (18:30)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
Ligat Al (Izrael): Hapoel Petach-Tikva vs. Maccabi Tel Aviv (18:30)
-
The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
Super Liga (Portugalia): Uniao Leiria vs. Belenenses (19:30)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. ADO Den Haag (19:30)
-
Retransmisja (21:50): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. Excelsior '31 (19:30)
-
Retransmisja (23:40): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Bordeaux (20:00)
-
ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Ciné + Foot + 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Troyes (20:00)
-
Ciné + Foot + 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Lorient (20:00)
-
Ciné + Foot + 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Le Mans (20:00)
-
Ciné + Foot + 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Lens (20:00)
-
Ciné + Foot + 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Nantes (20:00)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Ciné + Foot + 7 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Nice (20:00)
-
Ciné + Foot + 8 (19.2E - Seca 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Barcelona (20:00)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
IRIB TV 3 (62E - FTA)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
TV B92 (16E - Codicrypt)
-
Retransmisja (23:00): Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (0:55): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:25): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. PSV Eindhoven (20:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Business Channel (42E - FTA)
-
Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (21:30): Sport Italia (13E - FTA)
Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Caykur Rizespor (20:15)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Rijeka vs. Varteks (20:15)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Serie A (Włochy): AC Milan vs. Empoli (20:30)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
Retransmisja (23:55): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Major League Soccer (USA): Colorado Rapids vs. DC United (21:30)
-
Retransmisja (8.04 - 8:00): Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Valencia (22:00)
-
E2 (42E - FTA)
-
IRIB TV 3 (62E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
NTV Hayat BiH (12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
TV B92 (16E - Codicrypt)
Super Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. Sporting Lisbon (22:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
TeleSport Turkey (42E & 33E - FTA)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (0:55): Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
Primera División (Chile): Universidad Católica vs. Huachipato (22:00)
-
TV Chile (5E - Videoguard)
Paulista 2007 (Brazylia): Sao Caetano vs. Sao Bento (23:10)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Paulista 2007 (Brazylia): Corinthians vs. América RN (23:10)
-
Retransmisja (2:55): TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)
Primera División (Meksyk): Monterrey vs. Atlas (0:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera A (Ekwador): Emelec vs. Imbabura (0:30)
-
Canal 1 Internacional (30W - Irdeto 2)
Primera División (Meksyk): Chivas Guadalajara vs. Tigres UANL (2:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera División (Argentyna): Estudiantes LP vs. San Lorenzo (2:10)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (8.04 - 15:00): TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Primera División (Meksyk): Necaxa vs. San Luis (3:30)
-
Retransmisja (4:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.