reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BLOG: Marian Pamuła: Marian wita na Waszym i nie Waszym Blogu

dodano: 2007-02-19 21:36 | aktualizacja: 2007-03-18 09:55
autor: Marian Pamuła | źródło:

Jako, że blog dzisiejszymi czasy ma już prawie każdy – najwyższa pora na blog Mariana. W przeciwieństwie do blogu polityków – Marian nie będzie opisywał własnych sukcesów – zajmie się raczej porażkami i sukcesami (których jakby mniej i bynajmniej nie ze złej woli Mariana) innych. Nie mam tu jednak na myśli każdego – lub każdej instytucji - tylko całe dobro i zło które dotyka branżę związaną z rynkiem RTV – Sat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W istocie swej blog nie będzie traktował wszystkiego z przymrużeniem oka – bo jak wszyscy wiemy jest wiele poważnych spraw którymi należy zająć się na poważnie ……w każdym razie zanim staną się katastrofą lub komedią przed czym może pomożemy tym i owym się obronić.

Jako, że w przypadku blogów poświęconych specyficznej tematyce i wymianie myśli może dojść do rozwoju danej dziedziny liczę na wszelką pomoc, wsparcie, sensowne newsy … i donosy.

Tematyka jaką się zajmiemy to nasza praca i współpraca – a szczególnie współpraca z tymi dla których nasza praca ma lub jak czasem życie pokazuje nie ma sensu. Być może tą drogą niektórym oczy otworzą się troszkę szerzej i będą mieli jakby mniej okazji udawać permanentnej ślepoty i głuchoty. Jeśli jednak niczego do naszej pracy i życia ten blog nie wniesie, pozostanie on lożą szyderców – czego jednak Marian chciałby uniknąć. Czas pokaże.

Wasz Marian


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Marian Pamuła


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...