dodano: 2006-11-22 17:20 | aktualizacja:
2006-11-24 12:15
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek 24 listopada
Liga 1 (Rumunia): Gloria Bistrita vs. Unirea Urziceni (13:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Poli Iasi vs. Otelul Galati (17:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Division 1 (Egipt): Zamalek vs. Harras Al Hodoud (18:00)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
Liga 1 (Rumunia): FCM Bacau vs. Brasov (18:00)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Kaiserslautern vs. Augsburg (18:00)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Carl Zeiss Jena (18:00)
-
Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Hansa Rostock vs. Rot-Weiss Essen (18:00)
-
Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
NB I (Węgry): Ujpest vs. MTK Hungaria (19:00)
-
Duna TV (13E - FTA)
Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Bursaspor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Puchar Ekstraklasy (Polska): Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski vs. Pogoń Szczecin (20:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)mecz przełożony na inny termin ze względu na żałobę narodową
-
Retransmisja (0:30): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): Twente vs. Vitesse Arnhem (20:15)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Bochum (20:30)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
SportKlub Polska (4W - Nagravision 1)
Super Liga (Portugalia): Boavista vs. Estrela Amadora (20:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:45): Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
Serie B (Włochy): Bologna vs. Genoa (20:45)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
Serie C1/A (Włochy): Pro Sesto vs. Venezia (20:45)
-
RAI Sport Sat (13E - FTA)
Championship (Anglia): Wolves vs. Sunderland (21:00)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
SportsNet World (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:55): Sport N (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Primera Division Apertura (Argentyna): Rosario Central vs. Quilmes (23:05)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera Division Apertura (Argentyna): San Lorenzo vs. Argentinos Jnrs (1:10)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.