dodano: 2006-11-22 05:42 | aktualizacja:
2006-11-23 14:48
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek 23 listopada
J-League (Japonia): Shimizu S-Pulse vs. Kawasaki Frontale (7:00)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
Division 1 (Algieria): CA Bordj Bou Arreridj vs. JS Kabylie (14:30)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
Division 1 (Algieria): MC Oran vs. ASO Chlef (14:30)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Division 1 (Algieria): USM Alger vs. CR Belouizdad (14:30)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
Division 1 (Egipt): Ismaili SC vs. Suez Cement (16:00)
-
Al Masriyah - ESC 1 (26E & 19.2E & 13E & 7W - FTA)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
Division 1 (Egipt): Al-Gaish vs. Al Ahly (18:00)
-
Al Masriyah - ESC 1 (26E & 19.2E & 13E & 7W - FTA)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
Puchar UEFA (Grupa C): Slovan Liberec vs. Grasshoppers (18:15)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
MegaSport (4W - BISS)
Puchar Ekstraklasy (Polska): ŁKS Łódź vs. Legia Warszawa (18:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2) - Spotkanie zostanie rozegrane 6 grudnia o godzinie 18:30.
Puchar UEFA (Grupa F): Sparta Prague vs. Ajax (18:30)
-
ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
Royal League (Skandynawia): Hammarby vs. Brøndby (18:55)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
Puchar UEFA (Grupa H): Fenerbahçe vs. Palermo (19:00)
-
Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
-
Euro D (42E - FTA)
-
Kanal D (42E - FTA)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
La 7 (12.5W - FTA)
-
Retransmisja (22:30): MegaSport (4W - BISS)
-
Retransmisja (23:30): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
Puchar UEFA (Grupa G): Rapid Bucharest vs. Mladá Boleslav (19:15)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Puchar UEFA (Grupa A): Auxerre vs. Rangers (19:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
BBC Two Scotland/BBC One Scotland (28.2E - FTA)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Sport + (19.2E - Seca 2)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Eurosport PL (13E - Seca 2 & Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:35): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Puchar UEFA (Grupa A): Maccabi Haifa vs. Partizan Belgrade (19:45)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:45): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Puchar UEFA (Grupa E): Basel vs. Nancy (20:15)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (22:40): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Puchar UEFA (Grupa B): Bayer Leverkusen vs. Tottenham Hotspur (20:30)
-
Kanal Türk (42E - FTA)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
ZDF (19.2E & 13E - FTA)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Retransmisja (22:40): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (0:30): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (0:40): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Puchar UEFA (Grupa B): Club Brugge vs. Dinamo Bucharest (20:30)
-
Kanaal Twee (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
TVR International (16E & 13E - FTA)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Puchar UEFA (Grupa G): Paris St Germain vs. Hapoel Tel Aviv (20:45)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
Puchar UEFA (Grupa D): OB Odense vs. Lens (20:45)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 2 Zulu (0.8W - Conax)
Puchar UEFA (Grupa H): Newcastle United vs. Celta Vigo (20:45)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Five (28.2E - Videoguard)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
Puchar UEFA (Grupa D): Parma vs. Heerenveen (20:45)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
Puchar UEFA (Grupa E): Feyenoord vs. Blackburn Rovers (20:45)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.