dodano: 2006-11-20 17:22 | aktualizacja:
2006-11-22 19:49
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa 22 listopada
Cypriote Cup (Cypr): Ethnikos Achna vs. Nea Salamis (16:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Magyar Cup (Węgry): Vac vs. Vasas (18:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Liga Mistrzów (Grupa B): Spartak Moscow vs. Bayern Munich (18:30)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
-
Sigma Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:25): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Puchar Ekstraklasy (Polska): Zagłębie Lubin vs. Wisła Kraków (18:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:40): TV 4 (13E - Nagravision 2/Seca 2)
Liga Mistrzów (Grupa B): Internazionale vs. Sporting Lisbon (20:45)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
RAI Uno (13E - Seca 1)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 5 (13E - Irdeto 2)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TVN Turbo (13E - Conax/Seca 2/Nagravision 2)
-
TV 6 Sweden (5E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Sport TV Multijogo (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:45): TV 3 Slovenija (4W - FTA)
-
Retransmisja (22:55): Viasat 3 (19.2E & 5E & 1W - Cryptoworks/Viaccess PC 2.3/Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:05): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:30): RTP 1 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (0:30): Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
Liga Mistrzów (Grupa A): Werder Bremen vs. Chelsea (20:45)
-
Rustavi 2 (42E - FTA)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
STV 2 (23.5 - Cryptoworks)
-
Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Kanaal Twee (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport + (19.2E - Seca 2)
-
Viasat 3 (19.2E & 5E & 1W - Cryptoworks/Viaccess PC 2.3/Videoguard/Nagravision 2)
-
TV B92 (16E - Codicrypt)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
Sigma Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TVP 2 (13E - Seca 2/Nagravision 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
TV 3 Slovenija (4W - FTA)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:40): Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (0:30): Sport N (5E - Videoguard)
Liga Mistrzów (Grupa C): Bordeaux vs. Galatasaray (20:45)
-
Star TV Türk (42E - FTA)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
Viasat Xtra 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:40): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:40): Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:45): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:30): ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:45): Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
Liga Mistrzów (Grupa D): Valencia vs. Olympiacos (20:45)
-
Sigma TV (39E - Griffin)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Canal + 2 Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
-
Viasat Xtra 2 (5E - Videoguard)
-
Sport TV Multijogo (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:45): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:50): TVN Turbo (13E - Conax/Seca 2/Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:45): Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
Liga Mistrzów (Grupa D): Shakhtar Donetsk vs. Roma (20:45)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Xtra 3 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:40): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (0:00): Sigma Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Liga Mistrzów (Grupa A): Levski Sofia vs. Barcelona (20:45)
-
bTV (57E - BISS)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Pro TV Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
-
Sport TV Multijogo (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:45): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:45): Sigma Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:40): Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:45): Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (0:00): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Liga Mistrzów (Grupa C): Liverpool vs. PSV Eindhoven (20:45)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
-
Sigma Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TV 3 Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Sport TV Multijogo (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:45): Sport N (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:15): TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Copa Sudamericana (półfinał): Pachuca vs. Atlético PR (3:00)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23.11 - 8:30): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.