dodano: 2006-10-24 05:20 | aktualizacja:
2006-10-25 03:16
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa 25 października
Ukrainian Cup (Ukraina): Borysfen Boryspil vs. Shakhtar Donetsk (14:00)
-
TRK Ukraine (5E - FTA)
Coupe de la Ligue (Francja): St Etienne vs. Marseille (17:00)
-
France 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
France 2 (5W - FTA & Analog)
Super Ligaen (Dania): Brøndby vs. AaB Aalborg (18:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Magyar Cup (Węgry): Ferencváros vs. Pécs (18:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Copa del Rey (Hiszpania): Portuense vs. Valencia (19:00)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
Turkiye Kupasi (Turcja): Galatasaray vs. Bursaspor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Copa del Rey (Hiszpania): Ecija vs. Real Madrid (20:00)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SKY Calcio 14 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:45): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Super Ligaen (Dania): OB Odense vs. FC Copenhagen (20:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): PSV Eindhoven vs. Sparta Rotterdam (20:00)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Groningen vs. Excelsior '31 (20:00)
-
Retransmisja (23:30): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Ajax vs. ADO Den Haag (20:00)
-
Retransmisja (21:50): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
DFB Pokal (Niemcy): Bayern Munich vs. Kaiserslautern (20:30)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
ARD "Das Erste" (19.2E & 13E - FTA)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Torino vs. Fiorentina (20:30)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Mediaset Premium 5 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
TV 3 Slovenija (4W - FTA)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Lazio (20:30)
-
Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú E (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Roma vs. Ascoli (20:30)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:50): Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Siena vs. Catania (20:30)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Empoli vs. Udinese (20:30)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:30): La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Cagliari (20:30)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú D (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Reggina vs. Parma (20:30)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Internazionale vs. Livorno (20:30)
-
Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Chievo vs. AC Milan (20:30)
-
Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:45): Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (23:30): La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Palermo vs. Messina (20:30)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
RAI International (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
Carling Cup (Anglia): Crewe Alexandra vs. Manchester United (20:45)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
Copa del Rey (Hiszpania): Deportivo La Coruna vs. Racing Santander (20:45)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Coupe de la Ligue (Francja): Lyon vs. Paris St Germain (21:00)
-
France 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
France 2 (5W - FTA & Analog)
Copa del Rey (Hiszpania): Hércules vs. Real Zaragoza (21:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Copa del Rey (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Real Betis (21:30)
-
Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Copa del Rey (Hiszpania): Castellón vs. Villarreal (21:30)
-
Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Copa del Rey (Hiszpania): Badalona vs. Barcelona (22:00)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Copa del Rey (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Real Mallorca (22:00)
-
Taquilla 9 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.