Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota 16 września
Liga 2 (Rumunia): Snagov vs. Sportul Studentesc (10:00)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Luch Energiya vs. FC Moscow (10:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport Planeta (13E - FTA)
Premier League (Rosja): Shinnik vs. Saturn (12:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport Planeta (13E - FTA)
Premiership (Anglia): Charlton Athletic vs. Portsmouth (13:45)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Premiership Plus (28.2E - Videoguard)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (1W - Conax)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:15): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Allsvenskan (Szwecja): GAIS vs. Hammarby (15:00)
-
Säsongskortet (0.8W - Conax)
NB I (Węgry): Vasas vs. MTK Hungaria (15:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Torpedo Moscow vs. Rostov (15:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Niemcy): Alemannia Aachen vs. Munchengladbach (15:30)
-
Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. Bochum (15:30)
-
Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Hamburg (15:30)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:30): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:20): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. Mainz 05 (15:30)
-
Arena 6 (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Bayern Munich (15:30)
-
Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Stuttgart (15:30)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (18:00): Alfa TV (39E - Griffin)
-
Retransmisja (18:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:15): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Liga 2 (Rumunia): Petrolui Ploiesti vs. Dunarea Giurgiu (15:30)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Championship (Anglia): Coventry City vs. Leeds United (16:00)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:15): Sport N (5E - Videoguard)
Allsvenskan (Szwecja): Gefle vs. Elfsborg (16:00)
-
Säsongskortet (0.8W - Conax)
Liga 1 (Rumunia): Jiul Petrosani vs. Otelul Galati (16:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): FC Arges vs. Farul Constanta (16:00)
-
TVR International (16E & 13E - FTA)
-
TVR 2 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premiership (Anglia): Everton vs. Wigan Athletic (16:00)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
-
Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Canal + Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Premiership (Anglia): Bolton Wanderers vs. Middlesbrough (16:00)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (18:15): TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:30): Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premiership (Anglia): Sheffield United vs. Reading (16:00)
-
ART Sports 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Dunfermline (16:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Allsvenskan (Szwecja): Malmö vs. Djurgården (16:00)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
Vyscha Liha (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Tavriya (16:00)
-
TRK Ukraine (5E - FTA)
Serie B (Włochy): Juventus vs. Vicenza (16:00)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Piacenza vs. Napoli (16:00)
-
Eurosport 2 France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Eurosport 2 PL (13E - Seca 2)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Genoa vs. Rimini (16:00)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Verona vs. Lecce (16:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Frosinone vs. Arezzo (16:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Bologna vs. Spezia (16:00)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Treviso vs. Triestina (16:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Cesena vs. Crotone (16:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Mantova vs. Pescara (16:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): Vejle Boldklub vs. Silkeborg (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:00): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Sedan vs. Le Mans (17:15)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal + France (19.2E - Seca 2)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (17.09 - 9:30): Setanta Sports 1 (28.2E - Videoguard)
Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. Ionikos Nikea (18:00)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Reggina vs. Cagliari (18:00)
-
Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
-
La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): Watford vs. Aston Villa (18:15)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Premiership Plus (28.2E - Videoguard)
-
Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium (16E - Conax)
-
ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:30): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Ekstraklasa (Polska): Widzew Łódź vs. Korona Kielce (18:15)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
Super Lig (Turcja): Ankaragucu vs. Denizlispor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): Wacker Tirol vs. Rapid Vienna (19:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): Heracles Almelo vs. Utrecht (19:30)
-
Skrót (22:20): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Racing Santander vs. Barcelona (20:00)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (1W - Conax)
-
Retransmisja (0:30): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Liga 1 (Rumunia): Poli Timisoara vs. CFR Cluj (20:00)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Super League (Grecja): PAOK Thessaloniki vs. Ergotelis (20:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Lille vs. Toulouse (20:00)
-
Kiosque 3 (19.2E - Seca 2)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Nantes (20:00)
-
Kiosque 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Troyes vs. Nice (20:00)
-
Kiosque 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Lyon (20:00)
-
Kiosque 4 (19.2E - Seca 2)
-
Retransmisja (0:00): OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. NAC Breda (20:00)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Excelsior '31 vs. Willem II (20:00)
-
Retransmisja (23:10): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
HNL Ozujsko (Chorwacja): Hajduk Split vs. Varteks (20:15)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Serie A (Włochy): Internazionale vs. Sampdoria (20:30)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Deportivo vs. Villarreal (22:00)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Kanal 5 Denmark (1W - Conax)
Primera Division (Meksyk): Toluca vs. Tigres UANL (22:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Super Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Paços Ferreira (22:15)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): Corinthians vs. Paraná (23:10)
-
Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
Primera Division Apertura (Argentyna): Arsenal Sarandí vs. Racing Club (23:20)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera Division (Meksyk): Monterrey vs. Tecos UAG (0:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera Division (Meksyk): Atlante vs. Veracruz (0:00)
-
Retransmisja (6:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera Division (Meksyk): Chivas Guadalajara vs. Pumas UNAM (2:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera Division Apertura (Argentyna): Colón Santa Fe vs. Vélez Sarsfield (2:10)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera Division (Meksyk): Necaxa vs. Querétaro (3:30)
-
Retransmisja (4:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.