reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat coraz bardziej sportowy

dodano: 2006-09-14 09:42 | aktualizacja: 2006-09-14 17:10
autor: Janusz Sulisz | źródło: GW

Polsat w tym sezonie postawił na zawartość sportową. Nie tylko dołącza do swojej oferty kanały sportowe, ale także inwestuje w ciekawą zawartość. Niewątpliwym sukcesem jest nabycie praw do emisji siatkarskiej Ligi Światowej, która dotąd była emitowana przez TVP.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa obowiązuje na dwa lata. Na antenie będą emitowane nie tylko mecze polskiej reprezentacji, ale kilkadziesiąt innych transmisji.

Ponadto Polsat zakupił prawa do emisji rewanżowego meczu Wisły Kraków z Iraklisem Saloniki.
Potwierdzenie informacji na ten temat.

Na tym nie koniec owocnych zakupów słonecznej telewizji. Polsat podpisał trzyletnią umowę z Hammer Knockout Promotion, na mocy której pokaże walki bokserskie o mistrzostwo świata Tomasza Adamka i Krzysztofa Włodarczyka.

Już 25 listopada zostanie wyemitowana walka Włodarczyka z Steve'em Cunninghamem o mistrzostwo świata w wersji IBF, która odbędzie się na warszawskim Torwarze.

Oprócz tego HKP zorganizuje aż 25 krajowych gali boksu (emisje w Polsacie), a także zobowiązał się pośredniczyć przy zakupie 10 zagranicznych (wśród nich walka Adamka z Paulem Briggisem o mistrzostwo świata wersji WBC).

A to nie wszystko, Polsat chce nabyć prawa do emisji walki Pawła Nastuli w brutalnym stylu Pride. Walka odbędzie się 21 października w las Vegas. Przeciwnik Polaka nie jest jeszcze znany.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...