reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

19 października Comedy Central Polska

dodano: 2006-09-13 15:43 | aktualizacja: 2006-09-13 17:11
autor: Magda Kowalczyk | źródło: mtv

Comedy Central Logo Już 19 października 2006 roku rusza popoularny kanał o profilu komediowym - Comedy Central Polska. Stacja należąca do koncernu MTV Networks International będzie dostępny w ofercie polskich sieci kablowych i platform cyfrowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Comedy Central funkcjonuje na rynku brytyjskim, włoskim i hiszpańskim pod nazwą Paramount Comedy.

Na całym świecie stacja dociera do 100 mln gospodarstw domowych.

W ramówce kanału znajdują się przede wszystkim seriale i programy o profilu komediowym. Stacja odpowiada za emisję takich popularnych seriali jak "Gotowe na wszystko" czy "Seks w wielkim mieście"

Nadawca zapowiada, że w Comedy Central Polska będzie można oglądnąć dotychczas nie emitowaną w w Polsce piątą i szóstą serie „Seksu w wielkim mieście”.

Nadawca liczy, że popularny w USA talk-show „Saturday Night Live" również spotka się z zainteresowaniem polskich widzów.

Oprócz produkcji amerykańskich i europejskich na antenie Comedy Central Polska znajdą się również polskie programy - głównie satyryczne, w których w zabawny sposób będzie komentowana polska rzeczywistość.

Stacja stawia przede wszystkim na młodą kadrę, wkrótce startują przesłuchania dla komików, pragnących zaistnieć na wizji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...