reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Po 10 latach działalności: HBO Comedy

dodano: 2006-09-12 19:07 | aktualizacja: 2006-09-12 20:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: inf.wł./hbo/media2

HBO_comedy_logo_www.jpg HBO Polska podsumowała swoją udaną 10-letnią działalność na polskim rynku z ponad 800 tys. abonentów. Gratulujemy sukcesów! Równocześnie HBO Polska potwierdziło nasze wcześniejsze informacje o uruchomieniu komediowego kanału HBO Comedy i to w tym roku - dla kogo?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
HBO Polska działa ostatnio bardzo intensywnie i zaskakuje. Przypomnijmy, że w tym roku HBO wraz z Sony Pictures uruchomiło na nasz rynek dwa kanały tematyczne - AXN Sci-Fi i AXN Crime. Prawdopodobnie obie te stacje trafią do oferty Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu.

Początkowo HBO zastanawiało się uruchomieniem nowego kanału HBO Comedy (maj 2006 lub maj 2007), a tu się okazuje, że jeszcze w tym roku pojawi się polska wersja kanału HBO Comedy. HBO Networks planuje też uruchomienie stacji popularnonaukowej Spektrum, a także usług VOD (video na żądanie).

12 września HBO Polska podało informację, że do jego uruchomienia dojdzie jednak w tym roku - najpóźniej na początku przyszłego. I to nie koniec niespodzianek ze strony HBO Polska. Coraz głośniej słychać o koncepcji uruchomienia kanału popularnonaukowego - Spektrum TV. Projekt już dawno miał zostać wdrożony w Polsce, ale odłożono go w czasie. Dziś HBO Polska ponownie chciałby go wprowadzić na nasz rynek.

Interesujące, bo dwie stacje Premium ze stajni HBO Polska: HBO i HBO2 nadają za pośrednictwem Cyfry+ oraz w wybranych sieciach kablowych. Pytanie czy HBO Comedy też trafi do Cyfry+? A może także do Cyfrowego Polsatu lub ITI? W Amsterdamie prezes Cyfrowego Polsatu, Dominik Libicki, spotykał się z HBO, więc wszystko jest możliwe.

HBO chciałoby w przeciągu najbliższego czasu zaoferować usługi VOD (skrót z ang. Video On Demand, czyli po polsku wideo na żądanie), umożliwiającej kupno konkretnych filmów, seriali emitowanych przez ten kanał filmowy do odbiornika pozwalającego na jego nagrywanie. Nie wiadomo jednak w jaki sposób VOD miałoby być dystrybuowane, bo gotową platformą na takie usługi może być tylko ta spółki ITI Neovisioon....

Z okazji 10-lecia działalności w Polsce HBO ufundowało bezpłatny abonament swoim najstarszym abonentom. Siedem osób, które podpisały 17 września 1996 roku trwające do dziś umowy na HBO, otrzymuje bezpłatny abonament HBO na kolejne 10 lat.

Są to dawni abonenci TVK Dami, a dziś - abonenci telewizji Vectra. Dodatkowo 82 abonentów, którzy zamówili HBO we wrześniu 1997 roku i posiadają je do dziś otrzymuje darmowy abonament na najbliższy rok.

Urodzinowy plebiscyt HBO Polska.

Z okazji jubileuszu HBO uruchamia również plebiscyt z nagrodami na najlepszą produkcję własną prezentowaną na antenie HBO w Polsce, która wybiorą sami abonenci. Plebiscyt potrwa od 15 do 30 września 2006 roku, a głosować będzie można na stronie internetowej www.hbozabawa.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...