reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ProPolska TV szykuje się do startu

dodano: 2006-09-10 14:19 | aktualizacja: 2006-09-11 10:59
autor: Mr. Orbita | źródło: ProPolska TV

ProPolska TV Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce na satelitarnym niebie pojawi się kolejny polskojęzyczny kanał. Będzie to ProPolska TV. Niekodowana emisja ma być prowadzona z satelity Hot Bird. Start zapowiadany jest jeszcze do końca tego roku. Kanał będzie promować Polskę jako kraj atrakcyjny pod względem turystyki oraz gospodarki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ProPolska TV na antenie prezentować będzie materiały promujące polską historię, kulturę, tradycję, atrakcyjne miejsca turystyczne, oraz gospodarkę. Kanał chce w ten sposób kreować pozytywny wizerunek naszego kraju za granicą. Pomóc w tym mają dodatkowe wersje językowe. Na początku można spodziewać się tłumaczenia w j. angielskim i niemieckim, a docelowo dołączą j. francuski, hiszpański i rosyjski.

Siedzibą ProPolska TV jest Toruń. Projekt wspierają: Akabar Sp. z o.o., Next Level Group, LiderPlus oraz YORD SC. Przygotowania do startu rozpoczęto jeszcze w październiku ubiegłego roku, a inauguracja przekazu ma nastąpić do końca tego roku. Niekodowana emisja będzie prowadzona z satelity Hot Bird oraz w internecie. Obecnie ze strony domowej można pobrać trzy materiały oraz czołówkę kanału.

Strona domowa kanału ProPolska TV


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...