reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-11-28 - 2021-11-29

Futbol w telewizji 10.09.2006

dodano: 2006-09-08 23:49
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 10 września


Liga BBVA (Hiszpania): Cádiz vs. Real Murcia (12:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Liga Honra (Portugalia): Varzim vs. Vitória Guimarães (12:00)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. Feyenoord (12:30)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (16:25): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (17:10): Sport Italia (13E - FTA)


Premier League (Rosja): Tom' Tomsk vs. Shinnik (14:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Championship (Anglia): Leeds United vs. Wolves (14:15)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Sport N (5E - Videoguard)
- TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- SportsNet World (7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (0:00): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Ajax vs. Vitesse Arnhem (14:30)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:00): Setanta Sports 1 (28.2E - Videoguard)


Ekstraklasa (Polska): Wisła Kraków vs. Pogoń Szczecin (14:30)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. AZ Alkmaar (14:30)
- Retransmisja (18:00): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. RKC Waalwijk (14:30)
- Retransmisja (19:45): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Groningen vs. Heracles Almelo (14:30)
- Retransmisja (21:15): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Serie A (Włochy): Palermo vs. Reggina (15:00)
- La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Cagliari vs. Catania (15:00)
- Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- Ring TV (16E - Cryptoworks/Conax)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
- OBN (4W - FTA)
- La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)


Super Ligaen (Dania): Nordsjælland vs. Horsens (15:00)
- Viasat Xtra (5E - Videoguard)


CAF (Grupa B): Enyimba vs. Hearts of Oak (15:00)
- ART Sports 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


Liga 1 (Rumunia): Gloria Bistrita vs. Universitatea Craiova (15:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Empoli (15:00)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- La 7 Cartapiú D (12.5W - Irdeto 2)
- Retransmisja (17:00): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Super Ligaen (Dania): Randers vs. Vejle Boldklub (15:00)
- Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)


Super Ligaen (Dania): Silkeborg vs. Midtjylland (15:00)
- Viasat Xtra (5E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Dundee United vs. Hibernian (15:00)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): AC Milan vs. Lazio (15:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Atalanta vs. Ascoli (15:00)
- Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Messina vs. Udinese (15:00)
- Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Chievo vs. Siena (15:00)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)


Premier League (Rosja): Rostov vs. Zenit St Petersburg (15:00)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (18:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Championship (Albania): Teuta vs. Partizani Tirana (15:00)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)


National League (Armenia): Pyunik vs. Ulisses (15:00)
- Retransmisja (20:00): Armenia TV (13E & 10E - FTA)


Bundesliga (Austria): Rapid Vienna vs. Salzburg (15:30)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Super League (Szwajcaria): St Gallen vs. Luzern (16:00)
- Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)


Super League (Szwajcaria): Basel vs. Zurich (16:00)
- TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Liga 1 (Rumunia): Unirea Urziceni vs. National Bucharest (16:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Liga 1 (Rumunia): Poli Iasi vs. Poli Timisoara (16:00)
- National TV (16E - FTA)


Premier League (Rosja): Saturn vs. Dinamo Moscow (16:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)
- Retransmisja (19:45): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Lokomotiv Moscow (16:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premiership (Anglia): West Ham Unites vs. Aston Villa (17:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- MegaSport (4W - BISS)
- Retransmisja (21:00): TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Retransmisja (0:30): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Allsvenskan (Szwecja): Hammarby vs. Kalmar (17:00)
- Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)


Si Mobil Liga (Słowenia): Primorje vs. Maribor (17:10)
- TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


A Lyga (Litwa): FC Vilnius vs. Zalgiris Vilnius (17:15)
- LTV 2 (5E - FTA)


CAF (Grupa B): ASEC Abidjan vs. Orlando Pirates (17:30)
- ART Sports 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Nancy (18:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
- Canal + Sport France (19.2E - Seca 2)
- DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
- ART Sports 5 (13E & 7W - Irdeto 2)


Super Ligaen (Dania): OB Odense vs. Viborg (18:00)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Tippeligaen (Norwegia): Vålerenga vs. Fredrikstad (18:00)
- TV 2 Zebra (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Tromsø vs. Lyn Oslo (18:00)
- Tippeliga 1 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Sandefjord vs. Rosenborg (18:00)
- Tippeliga 2 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Molde vs. Viking (18:00)
- Tippeliga 3 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Ham-Kam vs. Odd-Grenland (18:00)
- Tippeliga 4 (0.8W - Conax)


Super League (Grecja): Egaleo Athens vs. Aris Thessaloniki (18:00)
- ERT Sat (39E & 13E - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


Super League (Grecja): Kerkyra vs. AEL Larissa (18:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Jupiler League (Belgia): Racing Genk vs. AA Gent (18:00)
- Canvas (19.2E - Seca 2)


Vyscha Liha (Ukraina): Metalist vs. Chernomorets (18:00)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- TRK Ukraine (5E - FTA)


Segunda 2B Group III (Hiszpania): Vila-Joiosa vs. Alicante (18:00)
- TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)


Super Lig (Turcja): Bursaspor vs. Sakaryaspor (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Liga BBVA (Hiszpania): Alavés vs. Real Madrid Castilla (18:30)
- Real Madrid TV (19.2E & 13E & 30W - FTA)


Primera Division (Meksyk): Toluca vs. Morelia (19:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Levante vs. Real Madrid (19:00)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport + (19.2E - Seca 2)
- Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- Retransmisja (20:00): Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Retransmisja (21:55): Kanal 5 Denmark (1W - Conax)


LFP Primera Division (Hiszpania): Getafe vs. Racing Santander (19:00)
- Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Gimnàstic vs. Celta Vigo (19:00)
- Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Real Betis vs. Athletic Bilbao (19:00)
- Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Real Mallorca vs. Deportivo (19:00)
- Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Vilarreal vs. Recreativo Huelva (19:00)
- NTV Türk (42E - FTA)
- Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division Apertura (Argentyna): Lanús vs. vs. Independiente (19:00)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. UTA Arad (19:30)
- TVR International (16E & 13E - FTA)
- TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Liga BBVA (Hiszpania): Salamanca vs. Almería (19:30)
- Localia (30W - Nagravision 2)


Tippeligaen (Norwegia): Start vs. Lillestrøm (20:00)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)


Super League (Grecja): Ergotelis vs. Panionios (20:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Gambrinus Liga (Czechy): Slovácko vs. Slovan Liberec (20:15)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Super Liga (Portugalia): Estrela Amadora vs. FC Porto (20:15)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- RTP Africa (30W - Nagravision 2)
- TVi Portugal (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:05): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Serie A (Włochy): Torino vs. Parma (20:30)
- Setanta Ireland (28.2E - Videoguard)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- Ring TV (16E - Cryptoworks/Conax)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- Sport Expressen (0.8W - Conax)
- Prva TV (4W - FTA)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (20:50): Arena Home (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (21:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)


Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Trabzonspor (20:45)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Marseille (21:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
- Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
- Canal + France (19.2E - Seca 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- ART Sports 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:05): Canal + Sport France (19.2E - Seca 2)


Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): São Paulo vs. Corinthians (21:00)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)


LFP Primera Division (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Espanyol (21:00)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- Retransmisja (22:45): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)


Primera Division Apertura (Argentyna): River Plate vs. Quilmes (21:10)
- Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport Italia (13E - FTA)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


Fútbol Profesional (Kolumbia): Indep. Santa Fe vs. Millonarios (22:30)
- TV Colombia (13E & 18W - Irdeto 2)


Primera Division Apertura (Argentyna): Gimnasia La Plata vs. Boca Juniors (23:30)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...