reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN pozostanie w platformach

dodano: 2006-09-08 13:34 | aktualizacja: 2006-09-08 13:57
autor: Janusz Sulisz | źródło: cp/c+/inf. wł.

tvn Ze względu na start trzeciej platformy grupy ITI i wyłączenia kanałów tematycznych TVN z niektórych sieci kablowych, to abonenci platform Cyfrowy Polsat i Cyfra+ coraz częściej pytają do kiedy kanały te pozostaną w ofercie pakietów. ITI podpisała też umowę z TP SA.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z nieoficjalnych informacji do których dotarliśmy wynika, że spółka Canal+ Cyfrowy podpisała umowę z ITI na retransmisję wszystkich dotychczas nadawanych w Cyfrze kanałów TVN na kilka lat do przodu i co najmniej do roku 2011 kanały te powinny być nadawane dla abonentów Cyfry+.

Podobnie jest w platformie Cyfrowy Polsat, przy czym tu zasłonięto się poufnością kontraktu, co do daty. Wiadomo, że na pewno przez najbliższe 2-3 lata nie powinno być tu niespodzianki w postaci nagłego wyłączenia. Zresztą to mogłoby skończyć się zgodnymi z prawem, masowymi wymówieniami umów abonenckich.

Olga Zomer z Cyfrowego Polsatu przekazała nam tylko tyle:

- W tym roku Cyfrowy Polsat podpisał z TVN umowę zapewniającą obecność sześciu kanałów TVN (TVN, TVN Siedem, TVN Turbo, TVN Meteo, TVN24, TVN Style) na platformie przez najbliższych kilka lat. Obecnie Cyfrowy Polsat jest jedyną w Polsce platformą posiadającą w swojej ofercie wszystkie polskie kanały naziemne. Nasi abonenci mogą być pewni obecności tych kanałów w naszej ofercie. Jedyne zmiany, jakie nastąpią w najbliższym czasie, będą miały na celu wzbogacenie oferty o nowe kanały i usługi.

Za to sfinalizowano współpracę TP SA i ITI poprzez podpisanie kontraktu na dystrybucję kanałów TVN, TVN Siedem i TVN Gra w Videostradzie TP SA. Pozostałe kanały TVN mają być dostępne w ADSL należącym do TP poprzez pakiety Cyfry+.

Istotne jest to, że TVN znacznie podniósł ceny udostępniania swoich kanałów tematycznych w sieciach kablowych, niektóre z nich musiały wyłączyć niektóre z kanałów - pisaliśmy o tym na przykładzie sieci Aster


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...