reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ITI Neovision z Pucharem UEFA

dodano: 2006-08-28 13:03 | aktualizacja: 2006-08-28 13:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: press/AG

Grupa ITI Logo Spółka ITI Neovision kupiła na 3 lata prawa do transmisji satelitarnej spotkań Pucharu UEFA począwszy od ćwierćfinałów, które zostaną rozegrane wiosną. Sześć meczów UEFA nie będzie kodowanych w SDTV, ale głównie chodzi tu o transmisje HDTV dla nowej platformy ITI.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zapewne niezwykle zadowoleni będą abonenci nowej platformy cyfrowej spółki ITI Neovision, która według nieoficjalnych informacji miałaby ruszyć już 20 września, bo oprócz meczów piłkarskich Ligi Mistrzów będą mogli oglądać wiosenne rozgrywki Pucharu UEFA. Części 'znawców rynku' termin 20 września wydaje się nie bardzo realny i liczą, że ITI wyrobi się dopiero na październik ze startem nowej platformy, której nowy brand jest ściśle strzeżony - czas pokaże!

Potwierdziły się za to informacje Pressa, że część meczów Ligi Mistrzów będzie emitowana na kanale TVN Turbo. Będą one nadawane na tym kanale w ramach tzw. otwartego okna aż do zakończenia fazy grupowej rozgrywek (ostatnia kolejka zostanie rozegrana 5-6 grudnia br.).

Po starcie platformy cyfrowej ITI Neovision spotkania Ligi Mistrzów będą emitowane w kanale sportowym ITI (w HDTV) oraz w TVN Turbo dla platform cyfrowych Cyfra+, Cyfrowy Polsat i sieci kablowych.

We wrześniu wystartuje studio nowego kanału sportowego, jako pierwsze w Polsce będzie emitowało program w wysokiej rozdzielczości (HDTV). Pierwsi zobaczą je widzowie TVN Turbo przy okazji meczów Ligi Mistrzów.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...