dodano: 2006-08-05 04:51 | aktualizacja:
2006-08-05 20:35
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 6 sierpnia
Shanghai Tournament: Man City vs. Kashima Antlers (12:15)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
Championship (Anglia): Coventry vs. Sunderland (14:30)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Shanghai Tournament: Atlético vs. Shanghai Shenhua (14:30)
-
Cuatro (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
Ligaen (Dania): Vejle Boldklub vs. Midtjylland (15:00)
-
Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
Ligaen (Dania): Esbjerg vs. Nordsjælland (15:00)
-
Viasat Xtra 1 (5E - Videoguard)
Ligaen (Dania): Silkeborg vs. AaB Aalborg (15:00)
-
Viasat Xtra 2 (5E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Hearts vs. Celtic (15:00)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (16:00): Setanta Ireland (28.2E - Videoguard)
Divizia A (Rumunia): Poli Iasi vs. Ceahlaul (16:00)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Vischaya Premier League (Ukraina): Kharkiv vs. Metalurg Donetsk (16:00)
-
TRK Ukraine (5E - FTA)
Championship (Anglia): Derby County vs. Southampton (17:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Divizia A (Rumunia): CFR Cluj vs. Unirea Urziceni (17:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Amkar (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport Planeta (13E - FTA)
Super Lige (Serbia): Borac Cacak vs. Buducnost BD (17:00)
-
RTS Sat (13E - FTA)
Allsvenskan (Szwecja): AIK Stockholm vs. Kalmar (17:00)
-
Säsongskortet (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): IFK Gotenberg vs. Gefle (17:00)
-
Säsongskortet (0.8W - Conax)
Jupiler League (Belgia): Roeselare vs. Club Brugge (18:00)
-
Canvas (19.2E - Seca 2)
Ligaen (Dania): OB Odense vs. Randers (18:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Sedan vs. Marseille (18:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Canal + Sport France (19.2E - Seca 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
Tippeligaen (Norwegia): Lyn Oslo vs. Molde (18:00)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Odd-Grenland vs. Stabæk (18:00)
-
Tippeliga 1 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Tromsø vs. Sandefjord (18:00)
-
Tippeliga 2 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Viking vs. Lillestrøm (18:00)
-
Tippeliga 3 (0.8W - Conax)
Vischaya Premier League (Ukraina): Karpaty vs. Zorya (18:00)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Super League (Turcja): Vestel Manisaspor vs. Besiktas (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): Rapid Vienna vs. Altach (19:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Towarzyski: PAOK Thessaloniki vs. West Ham (19:30)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
Divizia A (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Sportul (19:30)
-
TVR International (16E & 13E - FTA)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Tippeligaen (Norwegia): Brann vs. Start (20:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Gambrinus Liga (Czechy): Slovácko vs. Mladá Boleslav (20:15)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Futebol Brasileiro (Brazylia): Botafogo vs. São Paulo (21:00)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
Futebol Brasileiro (Brazylia): Paraná vs. Vasco da Gama (21:00)
-
TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)
Primera Division Apertura (Argentyna): Boca Juniors vs. Banfield (21:00)
-
NTV Plus On-line Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport Italia (13E - FTA)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Torneo Clausura (Chile): Colo Colo vs. Palestino (22:00)
-
TV Chile (13E & 18W - Irdeto 2)
Torneo Apertura (Kolumbia): Indep. Medellín vs. Millonarios (22:30)
-
TV Colombia (13E & 18W - Irdeto 2)
Primera Division Apertura (Argentyna): Lanús vs. River Plate (23:30)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Barcelona on Tour (Mecz 2): Chivas Guadalajara vs. Barcelona (3:30)
-
Barça TV (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.