Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 23 lipca
Premier League (Rosja): Luch Energiya vs. Rostov (10:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport Planeta (13E - FTA)
-
Retransmisja (21:35): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:55): RTR Sport Planeta (13E - FTA)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Kryliya Sovetov (12:00)
-
ORT International (5E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (20:45): RTR Sport Planeta (13E - FTA)
-
Retransmisja (21:35): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): FC Moscow vs. Dinamo Moscow (14:00)
-
Retransmisja (19:50): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Ligaen (Dania): Esbjerg vs. AaB Aalborg (15:00)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Ligaen (Dania): Viborg vs. Midtjylland (15:00)
-
Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
Ligaen (Dania): Randers vs. Horsens (15:00)
-
Viasat Xtra 1 (5E - Videoguard)
Ligaen (Dania): Vejle Boldklub vs. OB Odense (15:00)
-
Viasat Xtra 2 (5E - Videoguard)
Towarzyski: Celtic vs. Everton (15:00)
-
Five (28.2E - Videoguard)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (18:25): TG 4 (28.2E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Amkar (15:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Allsvenskan (Szwecja): AIK Stockholm vs. Halmstad (17:00)
-
Säsongskortet (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Gefle vs. Malmö (17:00)
-
Säsongskortet (0.8W - Conax)
Ligaen (Dania): Brøndby vs. Nordsjælland (18:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Mistrzostwa Europy do lat 19 (Grupa B): Portugalia vs. Hiszpania (18:00)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Eurosport PL (13E - Seca 2)
Towarzyski: Hamburg vs. Blackburn Rovers (18:00)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
Tippeligaen (Norwegia): Ham-Kam vs. Sandefjord (18:00)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Start vs. Rosenborg (18:00)
-
Tippeliga 1 (0.8W - Conax)
Premier League (Rosja): Zenit vs. Torpedo Moscow (18:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport Planeta (13E - FTA)
Towarzyski: Bursaspor vs. Galatasaray (19:00)
-
Show TV (42E - FTA)
Bundesliga (Austria): Rapid Vienna vs. Sturm Graz (19:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Super Cup (Egipt): Al Ahly vs. Enppi (20:00)
-
Al Masriyah - ESC 1 (19.2E & 13E - FTA)
Mistrzostwa Europy do lat 19 (Grupa A): Czechy vs. Polska (20:00)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Eurosport PL (13E - Seca 2)
Tippeligaen (Norwegia): Fredrikstad vs. Viking (20:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Futebol Brasileiro (Brazylia): Ponte Preta vs. São Paulo (21:00)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
Torneo Clausura (Chile): Antofagasta vs. Colo Colo (22:00)
-
TV Chile (13E & 18W - Irdeto 2)
Torneo Apertura (Kolumbia): Indep Medellín vs. Real Cartagena (22:30)
-
TV Columbia (13E & 18W - Irdeto 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.