reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 29 lipca Sport Klub w Aster

dodano: 2006-07-20 16:17 | aktualizacja: 2006-07-20 16:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: Media2.pl

Sport_Klub_logo-sk.jpg Zapowiadaliśmy już, że nieznany w Polsce sportowy kanał rodem z Węgier i Rumunii - Sport Klub będzie nadawany w polskiej wersji. Teraz wiadomo, że 29 lipca wystartuje na razie w Aster, bo żadna z dwóch istniejących platform nie jest nim zainteresowana. Sport Klub przejął prawa do Bundesligi.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podobnie tak, jak w Niemczech, gdzie Arena przechwyciła od Premiere prawa do Bundesligi, tak w Polsce, to Sport Klub przejął prawa do transmisji meczów niemieckiej ligi od Polsatu Sport.

Sport Klub jest znany widzom takich krajów, jak Węgry, Rumunia i Serbia. Sport Klub m.in. transmitował mecze MŚ2006.

Zapewne buńczuczne zapowiedzi stacji Sport Klub wprowadzą zamieszanie w status quo wśród polskich stacji sportowtych.

Sport Klub obiecuje m.in. transmisje piłkarskie, oprócz Bundesligi także ligę brazylijską i prawdopodobnie hiszpańską (straci ją Canal+ Polska?!). Poza tym włoskie rozgrywki siatkówki, mistrzostwa lekkoatletyczne w Monako i Londynie, PŚ w pływaniu, amerykańską koszykówkę NCAA oraz golf.

W zamierzeniach nadawcy jest uruchomienie transmisji satelitarnej DTH (dosył dla Aster i tak będzie z satelity). Pytanie z której platformy? Bo zarówno Cyfra, jak i Cyfrowy Polsat nie są zainteresowane w budowaniu popularności nowego i nieznanego kanału, skoro mają własne kanały sportowe. Czyżby trzecia polska platforma miała go w ofercie, a może jakaś czwarta?Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...