Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa 19 lipca
Premier League (Rosja): Dinamo Moscow vs. Rubin Kazan' (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (21:50): RTR Sport Planeta (13E - FTA)
Premier League (Rosja): FC Moscow vs. Torpedo Moscow (17:00)
-
Retransmisja (19:15): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (20:45): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:45): RTR Sport Planeta (13E - FTA)
Premier League (Rosja): Zenit vs. CSKA Moscow (17:00)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport Planeta (13E - FTA)
-
Retransmisja (19:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Towarzyski: Olympiacos vs. Jablonec (18:30)
-
ERT Sat (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Ligaen (Dania): Horsens vs. FC Copenhagen (19:00)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Ligaen (Dania): Esbjerg vs. Silkeborg (19:00)
-
Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
Ligaen (Dania): OB Odense vs. Midtjylland (19:00)
-
Viasat Xtra 1 (5E - Videoguard)
Ligaen (Dania): AaB Aalborg vs. Viborg (19:00)
-
Viasat Xtra 2 (5E - Videoguard)
Ligaen (Dania): Nordsjælland vs. Randers (19:00)
-
Viasat Xtra 3 (5E - Videoguard)
Tippeligaen (Norwegia): Lyn vs. Lillestrøm (19:00)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Örgryte vs. Kalmar (19:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Bundesliga (Austria): Josko Ried vs. Salzburg (19:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Ligaen (Dania): Brøndby vs. Vejle (20:00)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Liga Mistrzów: Apollon Limassol vs. Cork City (20:00)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Liga Mistrzów: Gorica vs. Linfield (20:05)
-
TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
Super Cup (Chorwacja): Dinamo Zagreb vs. Rijeka (20:15)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Super League (Szwajcaria): Luzern vs. Zurich (20:15)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
Towarzyski: Hearts vs. Osasuna (20:30)
-
Setanta Sports 1 (28.2E - Videoguard)
Copa Libertadores (1/4 finału): Internacional vs. LDU Quito (0:15)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Towarzyski: New England vs. Celtic (1:30)
-
Celtic TV (28.5E - Videoguard)
Copa Libertadores (1/4 finału): São Paulo vs. Estudiantes LP (2:45)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Copa do Brasil (Brazylia): Flamengo vs. Vasco da Gama (2:45)
-
Rede Record Internacional (28.2E & 19.2E & 30W - FTA)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TV Globo Internacional (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.