dodano: 2006-07-15 01:37 | aktualizacja:
2006-07-15 20:07
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 16 lipca
Towarzyski: Sundowns vs. Rangers (14:00)
-
Setanta Sports 1 (28.2E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Tom' Tomsk vs. Spartak Moscow (14:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport Planeta (13E - FTA)
Premier League (Rosja): Amkar vs. Luch Energiya (16:00)
-
Retransmisja (19:45): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Saturn vs. Spartak Nalchik (16:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Shinnik vs. Lokomotiv Moscow (16:30)
-
Retransmisja (17:00): RTR Sport Planeta (13E - FTA)
-
Retransmisja (18:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (18:10): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
CAF (Grupa B): Hearts of Oak vs. Enyimba (17:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Premier League (Rosja): Rostov vs. Kryliya Sovetov (17:00)
-
Retransmisja (22:30): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Allsvenskan (Szwecja): Djurgården vs. Elfsborg (17:00)
-
Säsongskortet (0.8W - Conax)
League Cup (Dania): Copenhagen vs. Brøndby vs. Viborg (17:30)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Towarzyski: RW Essen vs. Werder Bremen (18:00)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
Tippeligaen (Norwegia): Odd Grenland vs. Start (18:00)
-
Tippeliga 1 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Fredrikstad (18:00)
-
Tippeliga 2 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Sandefjord vs. Molde (18:00)
-
Tippeliga 3 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Stabæk vs. Ham-Kam (18:00)
-
Tippeliga 4 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Halmstad vs. IFK Gotenberg (18:00)
-
Säsongskortet (0.8W - Conax)
Towarzyski: Valencia vs. Go Ahead Eagles (19:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
Super Cup (Ukraina): Dinamo Kiev vs. Shakhtar Donetsk (19:30)
-
TRK Ukraine (5E - FTA)
-
1+1 (4W - FTA)
-
Retransmisja (21:50): Inter + (5E - FTA)
Tippeligaen (Norwegia): Tromsø vs. Vålerenga (20:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Torneo Clausura (Chile): Santiago Morning vs. Wanderers (21:00)
-
TV Chile (13E & 18W - Irdeto 2)
Brazilian Campeonatos (Brazylia): Palmeiras vs. Corinthians (21:00)
-
TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)
Brazilian Campeonatos (Brazylia): São Caetano vs. Santos (21:00)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Rede Record Internacional (28.2E & 19.2E & 30W - FTA)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E - Seca 2)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
Retransmisja (2:15): ANT 1 (13E - Irdeto 2)
CAF (Grupa A): JS Kabylie vs. Asante Kotoko (22:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Copa Mustang II (Kolumbia): Millonarios vs. Atlético Huila (22:30)
-
TV Colombia (13E & 18W - Irdeto 2)
Brazilian Campeonatos (Brazylia): Flamengo vs. Vasco da Gama (23:10)
-
Retransmisja (1:05): TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.