reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat z kanałami TVN

dodano: 2006-06-01 12:53 | aktualizacja: 2006-06-02 19:40
autor: Magda Kowalczyk | źródło: Cyfrowy Polsat

c_polsat_very_new_logo.jpg 31 maja zakończyły się wielotygodniowe negocjacje Cyfrowego Polsatu z TVN. Platforma Cyfrowy Polsat podpisała wieloletnią umowę z nadawcą, na mocy której w ofercie operatora nadal będzie sześć stacji TVN. Zabraknie jedynie interaktywnego kanału TVN Gra.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie znajdzie się większość kanałów produkowanych przez TVN - TVN, TVN Siedem, TVN24, TVN Turbo, TVN Meteo, TVN Style.

- Toczące się przez wiele tygodni negocjacje z TVN zaowocowały podpisaniem umowy na kanały TVN, TVN Siedem, TVN24, TVN Turbo, TVN Meteo, TVN Style. Dzięki tej współpracy z pełnej oferty kanałów TVN będzie w dalszym ciągu korzystać ponad 700 000 naszych abonentów - powiedział Dominik Libicki, Prezes Zarządu, Cyfrowy Polsat S.A.

Niestety nadawcy nie porozumieli się w sprawie kanału TVN Gra, ale to raczej mała strata dla platformy Cyfrowego Polsatu, bo kanał nie zasługuje na większe zainteresowanie.

- Niestety, warunki zaproponowane przez TVN były niewspółmierne do ewentualnych korzyści wynikających z obecności tego kanału w naszej ofercie – stwierdził Dominik Libicki.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...