reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mundial także w iTVN

dodano: 2006-05-24 21:18 | aktualizacja: 2006-05-24 21:28
autor: Jerzy Kruczek | źródło: media2.pl/itvn

ITVN TVN International Kanał iTVN pokaże polskim widzom w sieciach kablowych poza Polską wybrane mecze MŚ2006 w Niemczech. iTVN nada 12 spotkań z polskim komentarzem, w tym wszystkie mecze z udziałem polskiej reprezentacji. iTVN nada także wszystkie mecze półfinałowe i finał oraz wybrane mecze grupowe.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Większość spotkań zostanie pokazana na żywo, choć stacja przewiduje także powtórki niektórych spotkań.

Mecze dla iTVN komentować będą Edward Durda i Jacek Laskowski z Canal+. Edward Durda jest komentatorem Ligi Polskiej oraz wydarzeń bokserskich, gospodarzem programu "Sport+" oraz realizatorem programu "Za ciosem". Jacek Laskowski, były komentator TVP, specjalizuje się w lidze polskiej i hiszpańskiej. Od września 1998 roku pracuje w redakcji sportowej telewizji Canal+.

W studiu mundialowym iTVN będzie prezentować obszerne informacje o polskich i zagranicznych zawodnikach, podsumowania i statystyki, zobaczymy powtórki najciekawszych akcji i bramek. Zaproszeni do studia goście wraz z dziennikarzami będą oglądać i analizować spotkania.

Pierwszą transmisją w iTVN będzie rozegrany 9 czerwca o godz. 18 mecz otwarcia Niemcy - Kostaryka w Monachium, a o godzinie 21 mecz Polska - Ekwador w Gelsenkirchen.

iTVN nadawany jest m.in. w ramach paczki Kabel Deutschland z satelity Astra 3A - 23,5E z 11,675V (SR=27500, FEC=3/4) - ostatnio hackerzy ponownie dobrali się do tej paczki kodowanej w Nagravision i jest ona dostępna piracko!Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...