reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kuchnia.tv - nowa propozycja C+

dodano: 2006-05-16 16:23 | aktualizacja: 2006-05-23 00:45
autor: Magda Kowalczyk | źródło: canapluscyfrowy

Spółka Canal+ Cyfrowy uruchamia swój kolejny kanał tematyczny – Kuchnia.tv o tematyce kulinarnej. Stacja ma wystartować jesienią 2006 roku i będzie pierwszą tego typu propozycją w Polsce. Docelowo nadawany przez 24 godziny na dobę, ale na początek od 7 do 1.30.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prime time programu stacji zaplanowano na godziny 19-23, codziennie inna tematyka. Na antenie obok rodzimych produkcji pojawią się realizacje brytyjskie, amerykańskie, kanadyjskie, australijskie i francuskie. 90 proc. programów ma pochodzić z zakupionych licencji.

Jest to kanał dla widzów zgłębiających tajniki sztuki kulinarnej, poszukujących nowych i ciekawych smaków, czerpiących przyjemność z gotowania, czyli wszystkich tych, którzy lubią dobrze zjeść.

Programy będą miały na celu zapoznanie widzów z tajnikami sztuki kulinarnej, a także zaprezentowanie najlepszych kucharzy świata "w akcji".

Na kanale pojawią się audycje o charakterze poradnikowym, a także szereg relacji z kulinarnych, kontynentalnych podróży. Oprócz produkcji stricte kulinarnych, w ramówce nowego kanału znajdzie się pasmo rozrywkowe z filmami fabularnymi oraz programami typu reality show powiazanych ze sztuką gotowania.

Kanał znajdzie się w ofercie platformy Cyfra+, a także w sieciach kablowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...