reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ITI uruchamia platformę cyfrową

dodano: 2006-05-16 12:20 | aktualizacja: 2006-06-25 23:32
autor: Magda Kowalczyk | źródło: iti

tvn 16 maja ITI, wiodąca na polskim rynku grupa medialna oglosiła, że zamierza uruchomić własną platformę cyfrową nowej generacji. Start platformy planowany jest jesienią 2006 roku - prawdopodobnie ruszy we wrześniu. Nie ma informacji w jakim systemie będzie kodowana.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jeśli chodzi o ofertę programowa, Grupa ITI zapewnia, że znajdzie się w niej większość programów dostępnych na polskim rynku telewizyjnym. ITI planuje również zaskoczyć swoich klientów zupełnie nowymi propozycjami, które przygotowuje we współpracy z największymi, światowymi partnerami.

Za projekt nowej platformy cyfrowej odpowiada spółka ITI Neovision, należąca do Grupy ITI. W przedsięwzięciu biorą udział wysokiej klasy profesjonaliści, mający spore doświadczenie na rynku medialnym.

Nowy projekt będzie łączył unikalną ofertę programową z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Grupa ITI jest czołową grupą medialną na polskim rynku, działającą w obszarze transmisji i produkcji telewizyjnej, nowych mediów, prowadzenia multipleksów, kina domowego, a także dystrybucji
kinowej i piłki nożnej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...