reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Analogowy TVN przez pół roku po staremu

dodano: 2006-05-08 17:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: flysat

hotbird W południe 8 maja nastąpiły jedne z ostatnich zmian po wymianie transponderów na pozycji 13E z satelity Hot Bird 1 na najnowszego satelite Hot Bird 7A. Analogowy TVN w PAL-u jest nadal na satelicie Hot Bird 1 ze starej częstotliwości.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
8 maja cyfrowe pakiety Dfree z 11,258 H; Mediaset z 11,449 V z satelity Hot Bird 1 - 13E oraz Mediaset z 12,322H z satelity Hot Bird 3 - 13E przeszły wg planu na satelitę Hot Bird 7A.

Co do analogowego TVN, to nasza popołudniowa i nieprawdziwa informacja (zresztą podał ją jeden z tureckich serwisów!) o przejściu na Hot Birda 7A była celowa, po to by TVN w końcu zaczął prawidłowo informować swoich widzów o tym kiedy i na jakich częstotliwościach zamierza nadawać i ew. kodować swoje kanały analogowe lub cyfrowe.

Tu zacytuję p. Tomasza Berezowskiego z TVN, który telefonicznie osobiście potwierdził: "TVN przez najbliższe pół roku będzie nadawał w analogu ze starej częstotliwości".
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...