reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-24 - 2021-10-25

Futbol w telewizji 6.05.2006

dodano: 2006-05-04 23:15
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota 6 maja


Championship (Anglia): Crystal Palace vs. Watford (13:15)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Gambrinus Liga (Czechy): Slavia Prague vs. Brno (14:25)
- Nova TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)


Premier League (Bułgaria): Cherno More vs. CSKA Sofia (15:00)
- TV Bulgaria (13E - FTA)


Borsodi Liga (Węgry): REAC vs. Ferencvaros (15:00)
- SportKlub Hungary (4W - FTA)


Premier League (Ukraina): Tavriya vs. Dynamo Kiev (15:00)
- Inter + (5E - FTA)


Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Duisburg (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Nuremberg (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Dortmund vs. Eintracht Frankfurt (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Hamburg (15:30)
- Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
- Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (0:00): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Kaiserslautern vs. Bayern Munich (15:30)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (18:05): NTV Türk (42E - FTA)
- Retransmisja (0:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Schalke 04 (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Hannover 96 (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Wolfsburg (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. FC Cologne (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


North Ireland FA Cup (Irlandia): Glentoran vs. Linfield (16:00)
- BBC One North Ireland (28.2E - FTA)


Divizia A (Rumunia): Jiul Petrosani vs. Dinamo (16:00)
- TVR International (16E & 13E - FTA)


Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Amkar (16:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


HNL Ozujsko (Chorwacja): Dinamo Zagreb vs. Osijek (17:00)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Divizia A (Rumunia): Gloria Bistrita vs. Steaua Bucharest (17:00)
- National TV (16E - FTA)


Divizia A (Rumunia): Vaslui vs. Pandurii (17:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Zenit (17:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Prva Savezna Liga (Serbia): Vojvodina vs. Vozdovac & Zeta vs. Red Star Belgrade (17:00)
- Simulcast: RTS Sat (13E - FTA)


Premier League (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Chernomorets (17:00)
- TRK Ukraine (5E - FTA)


Greek Cup - FINAŁ (Grecja): AEK Athens vs. Olympiacos (17:30)
- ERT Sat (39E & 13E - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


Ekstraklasa (Polska): Wisła Kraków vs. Górnik Zabrze (17:30)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


Si.Mobil Liga (Słowenia): Publikum vs. Gorica (18:00)
- TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Super League (Turcja): Ankaraspor vs. Trabzonspor (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. Wacker Tirol (18:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Superliga (Portugalia): Boavista vs. FC Porto (19:00)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Divizia A (Rumunia): National vs. Poli Timisoara (19:30)
- Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Ligue 1 (Francja): Lille vs. Lyon (20:00)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Kiosque 2 (19.2E - Seca 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Retransmisja (0:15): OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)


Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Strasbourg (20:00)
- Kiosque 3 (19.2E - Seca 2)
- Retransmisja (0:00): OM TV (13E - Viaccess PC 2.3)


Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Auxerre (20:00)
- Kiosque 4 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Nantes vs. Bordeaux (20:00)
- TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
- Kiosque 5 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Nice vs. Metz (20:00)
- Kiosque 6 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Ajaccio (20:00)
- Kiosque 7 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Rennes (20:00)
- Kiosque 8 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Troyes (20:00)
- Kiosque 9 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Monaco (20:00)
- Kiosque 10 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Lens (20:00)
- Kiosque 11 (19.2E - Seca 2)


Primera Division (Hiszpania): Barcelona vs. Espanyol (20:00)
- NTV Türk East (42E - FTA)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:00): Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Málaga vs. Sevilla (20:00)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


AFC - Arab Champion's League - FINAŁ: RCA Casablanca vs. Enppi (21:00)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Torneo Clausura (Argentyna): Newell's Old Boys vs. Gimnasia LP (21:10)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Valencia vs. Atlético Madrid (22:00)
- NTV Türk East (42E - FTA)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Major League Soccer (USA): New England vs. Los Angeles (22:00)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (0:30): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)


Torneo Paulista (Brazylia): Fluminense vs. Paraná (23:10)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Clausura (Meksyk): Cruz Azul vs. Toluca (0:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Clausura (Argentyna): Vélez Sarsfield vs. Lanús (2:10)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...