reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-16 - 2021-10-17

Futbol w telewizji 3.05.2006

dodano: 2006-05-01 23:03
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa 3 maja


Kubok Rossii (Rosja): CSKA Moscow vs. Zenit (12:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Puchar Polski (Polska): Wisła Płock vs. Zagłębie Lubin (15:45)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Bulgarian Cup (Bułgaria): CSKA Sofia vs. Nafteks (16:30)
- TV Bulgaria (13E - FTA)


Mistrzostwa Europy do lat 17: Belgia vs. Niemcy (17:00)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
- Eurosport PL (13E - Seca 2)
- Skrót (21:00): Eurosport 2 (13E - Seca 2)


Prva Savezna Liga (Serbia): Hajduk Rodic vs. Zeta (17:00)
- RTS 2 (16E - Videoguard)


Bundesliga 2 (Niemcy): Cottbus vs. Dynamo Dresden (17:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Magyar Kupa (Węgry): Fehervar vs. Debrecen (18:00)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (0:15): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Tippeligaen (Norwegia): Molde vs. Brann (18:00)
- TV 2 Zebra (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Sandefjord vs. Lyn (18:00)
- Tippeliga 1 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Start vs. Fredrikstad (18:00)
- Tippeliga 2 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Tromsø vs. Odd Grenland (18:00)
- Tippeliga 3 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Vålerenga vs. Viking (18:00)
- Tippeliga 4 (0.8W - Conax)


Eredivisie (Holandia): Groningen vs. Ajax (19:00)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Prva TV (4W - FTA)
- Retransmisja (22:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (22:00): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. Vitesse (19:00)
- Retransmisja (21:15): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Mistrzostwa Europy do lat 17: Luksemburg vs. Hiszpania (19:00)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
- Eurosport PL (13E - Seca 2)
- Skrót (22:00): Eurosport 2 (13E - Seca 2)


Superettan (Szwecja): Landskrona vs. IFK Norrköping (19:00)
- Sport Expressen (0.8W - Conax)


Türkiye Kupasi (Turcja): Fenerbahçe vs. Besiktas (19:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Show TV (42E - FTA)


Prva Savezna Liga (Serbia): Red Star vs. Vojvodina (19:30)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- Retransmisja (0:15): RTS Sat (13E - FTA)


Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Stuttgart (20:00)
- Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (0:45): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Werder Bremen (20:00)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Frankfurt vs. Kaiserslautern (20:00)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Arminia Bielefeld (20:00)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Mainz 05 (20:00)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Tippeligaen (Norwegia): Ham-Kam vs. Lillestrøm (20:00)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)


Primera Division (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Osasuna (20:00)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Mallorca vs. Valencia (20:00)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:00): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Primera Division (Hiszpania): Villarreal vs. Málaga (20:00)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Espanyol vs. Deportivo (20:00)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Sevilla vs. Getafe (20:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Zaragoza (20:00)
- Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Alavés vs. Real Betis (20:00)
- Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Cádiz vs. Real Sociedad (20:00)
- Taquilla 9 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Allsvenskan (Szwecja): Hammarby vs. AIK (20:00)
- Canal + Sport Sweden (0.8W - Conax)
- Retransmisja (23:00): Canal + Sport Norge (0.8W - Conax)


HR Nogometni Cup (Chorwacja): Varteks vs. Rijeka (20:15)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Si.Mobil Liga (Słowenia): Gorica vs. Domzale (20:15)
- TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Super League (Szwajcaria): Yverdon vs. Basel (20:15)
- SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Marseille (20:45)
- Kiosque 4 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Paris St Germain (20:45)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- MegaSport (4W - BISS)
- Prva TV (4W - FTA)


Coppa Italia (Włochy): Roma vs. Inter (20:45)
- CNN Türk (42E - FTA)
- RAI Uno (19.2E & 13E - Seca 1)
- Kuwait TV 3 (7W - FTA)


Premier League (Szkocja): Celtic vs. Kilmarnock (20:45)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Premiership (Anglia): Bolton vs. Middlesbrough (21:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Primera Division (Hiszpania): Celta Vigo vs. Barcelona (21:00)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Towarzyski - mecz gwiazd: Anglia vs. Niemcy (21:00)
- Five (28.2E - FTA)


Copa Libertadores: Vélez vs. Newell's Old Boys (0:15)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Skrót (2:10): Sport TV (30W - Nagravision 2)


Copa Libertadores: Internacional vs. Nacional (2:45)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Copa do Brasil (Brazylia): Atlético MG vs. Flamengo (2:45)
- TV Globo Internacional (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...