reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CNH - nowohucki kanał telewizyjny

dodano: 2006-04-12 15:01
autor: Magda Kowalczyk | źródło: GW Kraków

CNH_TV_net logo_gif.gif Nowa Huta, znana dzielnica Krakowa, doczekała się własnej stacji telewizyjnej. CNH (Całkiem Nowa Huta) wystartował w marcu i jest nadawany tylko w Internecie. Ta lokalna telewizja jest tworzona przez ludzi z Nowej Huty i dla ludzi z Nowej Huty.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Głównym jej celem jest promowanie dobrego wizerunku tej części Krakowa i przekazywanie tylko pozytywnych wiadomości o dzielnicy.

Siedzibą nowego kanału jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka na os. Kalinowym, zespół tworzy 10 osób. Projekt powstał przy współpracy Veranet – dostawcy usług internetowych na terenie Nowej Huty. Na razie telewizja nie posiada żadnych sponsorów i tworzy program za własne pieniądze, może liczyć też na wsparcie z urzędu dzielnicowego (ostatnio otrzymali 5 tys.).

Jeśli chodzi o ofertę programową, to każdy dzień tygodnia podporządkowany jest innej tematyce. W poniedziałek – Nowa Huta na wesoło, wtorek – sport, środa – publicystyka, czwartek - motoryzacja, z kolei piątek i sobota – muzyka. Programy są nadawane od dziesiątej rano do drugiej w nocy. Do tej pory powstały takie audycje autorskie jak - „Dobre Rady” o charakterze publicystycznym, „Muzyczny link” – poświęcony muzyce oraz „Wiadomości”.

Telewizja CNH jest dostępna na www.tvnet.com.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...