Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek 16 marca
EuroLiga: Benetton Treviso vs. Efes Pilsen
-
9:00 SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
11:15 Sky Sport 2 (13E - Videoguard)
-
16:00 SportKlub Serbia (16E - FTA)
-
16:10 Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
3:00 SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
EuroLiga: Panathinaikos vs. Cibona
-
14:00 SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
EuroLiga: Malaga vs. Olympiakos
-
14:15 Canal + Sport (13E - Seca 2)
EuroLiga: Tau Ceramica vs. GHP Bamberg
-
14:45 TeleDeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
0:30 BR (19.2E - FTA)
NBA: Denver vs. Indiana
-
15:30 Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
20:45 Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
NCAA: Duke vs. North Carolina
-
15:30 SportKlub Romania (1W - FTA)
-
16:00 SportKlub Hungary (4W - FTA)
FIBA: Khimik vs. Ural Great
-
17:20 MegaSport (4W - BISS)
LEGA (Włochy): B.R Emilia vs. V.R Calabria
-
17:45 Sky Sport 2 (13E - Videoguard)
NCAA: Wichita St. vs. Setton Hall
-
16:00 SportKlub Serbia (16E - FTA)
FEB (Holandia): Matrixx Magixx vs. Demon Astronauts
-
19:00 Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
EuroLiga: Ulker Istanbul vs. Climamio
-
19:15 Sky Türk (42E & 7E - FTA)
-
19:15 Sky Sport Extra (13E - Videoguard)
-
22:45 TeleDeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
EuroLiga: Maccabi Elite vs. Real Madrid
-
19:45 Sport + (19.2E - Seca 2)
-
19:45 IBA Channel 33 (13E - FTA)
-
19:45 Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
19:45 The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
-
19:45 SuperSport 3 (13E - Videoguard)
-
19:45 Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
-
20:45 Sky Sport 2 (13E - Videoguard)
-
23:00 SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
3:00 SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
EuroLiga: W.Barcelona vs. Zalgiris Kaunas
-
20:45 Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
20:45 ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
20:45 TeleDeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
20:45 SportKlub Serbia (16E - FTA)
-
20:45 SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
20:45 TV 5 Lithuania (5E - Videoguard)
-
20:45 SportKlub Romania (1W - FTA)
-
20:45 SportKlub Hungary (4W - FTA)
NCAA: UCLA vs. Belmont
-
23:05 SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
EuroLiga: CSKA Moscow vs. Lietuvos Rytas
-
1:00 SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
NCAA: Gonzaga vs. Xavier
-
1:20 SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
NBA: Boston vs. Miami
-
2:00 NBA TV (42E & 18W - BISS/Videoguard)
-
2:00 NBA + (19.2E - Seca 2)
-
2:00 Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
NCAA: Indiana vs. San Diego St
-
3:50 SportKlub Serbia (16E - FTA)
NBA: Minnesota vs. Golden State
-
4:30 Sky Sport Extra (13E - Videoguard)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
- Pogrubiona czcionka przy godzinie emisji oznacza transmisję na żywo
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.