reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nie będzie Moto Polsatu

dodano: 2006-03-08 22:10
autor: Janusz Sulisz | źródło: sdtv.pl

Polsat nie będzie tworzył stacji Moto Polsat. Pomysł uruchomienia stacji Moto Polsat, która miała wejść do platformy Cyfrowy Polsat i do sieci kablowych, powstał w 2004 roku. Zbiegło się to ze startem TVN Turbo, która bardzo szybko przejęła inicjatywę na rynku i w tej chwili ogląda ją około 6 milionów widzów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po pojawieniu się informacji o rzekomym powstaniu kanału Moto Polsat, stacja Zygmunta Solorza poinformowała, że wycofała się z projektu tworzenia stacji motoryzacyjnej.

Już po sukcesie TVN Turbo, Polsat oficjalnie zaniechał tworzenia własnego kanału motoryzacyjnego, a do oferty Cyfrowego Polsatu włączono TVN Turbo.

Niestety nie zdjęto wersja roboczej strony internetowej kanału, którą można było odnaleźć w portalu interia.pl, na której umieszczono informacje o kilku programach oraz planowanej ramówce i która była przyczyną kilkudniowego zamieszania dotyczącego tego tematu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...