reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewest pierwszy z HDTV

dodano: 2005-11-15 00:21
autor: Adrian Gąbka | źródło: wotsat

Telewest będzie prawdopodobnie pierwszym brytyjskim operatorem, który wprowadzi telewizję wysokiej rozdzielczości. Firma ma w planach uruchomienie serwisu „TV Drive”. Już na początku I kw. 2006 r. będzie można wykupić terminal typu DVR.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przekaz HDTV w emisji testowej powinien pojawić się jeszcze w grudniu. Wtedy też w ramach pilotażowego projektu niektórzy abonenci sieci będą mogli go przetestować za darmo. Telewest chce pokonać Sky większymi możliwościami technicznymi. Oferuje do dyspozycji klientów aż trzy terminale DVR, podczas gdy konkurencja tylko Sky+ box.

Urządzenia obydwu pakietów pozwalają na jednoczesne oglądanie i nagrywanie innych audycji. W Telewest mają być dostępne twarde dyski o pojemności do 160 GB. W tym samym czasie ruszy emisja HDTV, na którą w satelitarnym pakiecie trzeba będzie czekać jeszcze 5 miesięcy. W wysokiej rozdzielczości przez „kablówkę” pojawią się wybrane produkcje Pathe i BBC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...