reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje TV Nieruchomości

dodano: 2005-10-12 14:20
autor: Karol Przygoda | źródło:

Po sukcesie Podróże TV, kolejni nadawcy chcą wypróbować sił przy kanał telewizyjnych o bardzo wąskiej tematyce. Tym razem będzie to tematyka nieruchomości. Pod podobną nazwą będzie również działał nowy kanał – TV Nieruchomości.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program, który będzie przeznaczony głównie dla mężczyzn ma być rentowny po trzech latach działania. Ale czy nie podobne wizje mieli właściciele Mojej TV, która teraz nadaje jedynie blok programowy na kanale Edusat?

TV Nieruchomości chce zapewnić telewizję pełną swobodę przy zakupie materiałów budowlanych, oraz przedmiotów użytkowych do domów i mieszkań. Wygodę mają zapewnić m.in. Internet, oraz sieci GSM (niektóre produkty będzie można kupić drogą SMS).

Prócz Pawła Kwaśniewskiego oraz firmy TOtamTO Media & TV, udziałowcem stacji będzie czołowy prezenter Antyradia – Michał Figurski. Będzie on też posiadał większość udziałów w spółce.

Nie znamy jeszcze daty startu TV Nieruchomości. Mówi się o końcu 2005, bądź początku przyszłego roku. Na razie właściciele czekają na rozpatrzenie przez KRRiT wniosku o koncesję na nadawanie satelitarne.

Nie wiadomo również, czy nowy kanał pojawi się w ofercie którejś z polskich platform cyfrowych - Cyfrowego Polsatu i Cyfry+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...