reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszyła piąta edycja Klubu Polsatu

dodano: 2002-05-09 11:15 | aktualizacja: 2002-05-09 11:15
autor: Marcin Białas | źródło:

Po raz piąty z kolei, TV Polsat organizuje konkurs pod nazwą "Klub Polsatu". Tym razem nagrodą główną jest wyjazd na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej "Japonia – Korea 2002 r."Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zapewne w wielu domach pojawiły się już ulotki reklamowe, w których Polsat namawia do wzięcia udziału w swoim konkursie. Jak zwykle kusi atrakcyjnymi nagrodami – wspomnianym już wyjazdem na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, samochodami osobowymi, sprzętem RTV i AGD.

Nagrody główne nie są jednak przewidziane dla wszystkich. Mogą je wygrać tylko ci, którzy zamówią cyfrowy dekoder Polsatu lub namówią do tego swoich znajomych.

W ulotkach reklamowych jest już gotowy formularz służący do zamówienia dekodera oraz szczegółowo omówiona oferta Polsatu Cyfrowego. Jak widać zatem piąta edycja „Klubu Polsatu” ma służyć głównie promocji Platformy Cyfrowej Polsatu a Mistrzostwa Świata, na transmisję których Polsat ma wyłączność, mają być głównym motorem jej rozwoju.

Ciekawe czy akcja Polsatu przyniesie oczekiwany efekt i zwiększy liczbę abonentów, a jeżeli tak to czy po zakończeniu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej będą oni dalej chcieli płacić za oglądanie Polsatu Cyfrowego? Został jeszcze jeden ważny problem: piraci, z którymi Zygmunt Solorz może sobie po prostu nie poradzić.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...