reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec piractwa Seca na terminalach?

dodano: 2001-09-12 17:31 | aktualizacja: 2001-09-12 17:31
autor: H | źródło:

Cyfra+ przesłała aktualizację menu do swoich wszystkich terminali. Na efekty długo nie trzeba było czekać - rozdzwoniły się telefony u dystrybutorów, bo zdarzyło się to zaraz po wstawieniu na kanał 10 nowego programu - TVN24. Czy to koniec pirackiego oglądania kanałów Seca?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Menu terminali Cyfry+ pod numerem 5 (wyszukiwanie) zamiast dotychczasowych funkcji pojawiły się:

1. Lista programów

2. Szybkie wyszukiwanie.

W drugim punkcie pojawia się pasek postępu wraz z komunikatami:

instalacja - inicjalizacja.

Informacje z BOK Cyfry+ mówią, że nie można ręcznie programować, czyli dołączyć programów z obcych platform np. kanałów w Seca w D+, Canal+ Digitaal itd. Odbiór z Astry powyżej 500 kanału można zaprogramować TYLKO NIEKODOWANE programy, co uniemożliwia w praktyce pirackie oglądanie czegokolwiek w Seca, poza Cyfrą+. Nowe możliwości, a właściwie ich brak dotyczy podobno terminali Pioneer i Kenwood, bez Sony.

Sytuacja ta dotyczy tych, którzy wyszukają lub już wyszukali od nowa kanały w terminalu w związku z TVN24. Nie ma możliwości powrotu do starej wersji chyba, że ktoś umie zaingerować w układ Flash w terminalu. Jego wykasowanie powoduje powrót do najstarszej wersji (pierwotnej) i ew. możliwość oglądania tego co poprzednio, ale bez wyszukiwania. Nie polecamy jednak tego "patentu"!

Należy się spodziewać dużego zainteresowania tunerami CI i modułami AstonCrypt CI. Najtańsze komplety można kupić już poniżej 1500 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...