reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Francuska poczta przeciw piractwu

dodano: 2001-09-11 12:11 | aktualizacja: 2001-09-11 12:11
autor: H | źródło:

Niepokojące informacje dochodzą z Francji, gdzie jakoby na zlecenie Canal+, poczta francuska sprawdza zagraniczne przesyłki do prywatnych osób, czy nie zawierają pirackich kart lub płyt CD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Francję zalewają listy i paczki z zagranicy z pirackimi kartami odkodowujące francuskie pakiety cyfrowe. Takie przesyłki przychodzą głównie z francuskojęzycznych krajów arabskich: Maroko, Algieria czy Tunezja oraz Niemcy, Holandia, czy nawet Polska czy Rosja.

Piractwo w krajach arabskich jest na porządku dziennym - wycofały się z nich prawie wszystkie płatne telewizje, nie mogąc poradzić sobie z problemem piractwa.

Współpraca francuskiej poczty z Canal+ przeciwko piractwu jest niejako mechanizemem obronnym francuskiego rynku TV płatnej, który już wkrótce może się załamać. Z drugiej strony przeglądanie pocztowych przesyłek, to naruszanie prywatności w korespondencji obywateli.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...