reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4 systemy w d-boxie I

dodano: 2001-08-30 15:12 | aktualizacja: 2001-08-30 15:12
autor: H | źródło:

Jeden z pierwszych odbiorników cyfrowych Nokia d-box zyskał na popularności, bo po modyfikacjach można przy jego pomocy oglądać 4 najpopularniejsze systemy kodowania: Irdeto, BetaCrypt, Seca i Viaccess.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Konieczna jest przeróbka modułu Irdeto CA. Polega ona na wylutowaniu (powierzchniówka!!) jednorazowego zapisu (układu) z modułu i wlutowaniu nowego zaprogramowanego układu ze zmodyfikowanym oprogramowaniem. Należy przeładować odpowiedni setting dla DVB2000, w którym muszą być ustawione odpowiednie PID-y. Moduł zgłasza się jako Amon 2.2 (zależy od wersji).

Zaskakujące jest, że najstarszy odbiornik cyfrowy d-box może być wykorzystany do odbioru kanałów kodowanych w 4 systemach. Konieczna jest oczywiście karta FUN lub PIC dla 4 systemów (3 in 1). Można odbierać polskie kanały Cyfry+ oraz kanały PPV w Seca (Taquille X, Palco), BetaCrypt (Cinedom) i Viaccess (Multivision).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...