reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Aplikacja Pilot WP wreszcie na Apple TV

dodano: 2024-06-29 20:50 | aktualizacja: 2024-07-04 13:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Apple TV Pilot WP 28 czerwca br. użytkownicy usługi streamingowej Pilot WP doczekali się osobnej aplikacji na urządzenia multimedialne Apple TV. Była to jedna z niewielu popularnych platform sprzętowych, gdzie dotychczas nie dało się korzystać z Pilota WP, mimo iż obsługiwane były urządzenia z iOS (iPhone) i iPadOS (iPad) czy protokół AirPlay.

www.facebook.com/Netvitv
Pilot WP pączek www.facebook.com/Netvitv


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z aplikacji Pilot WP można już korzystać w odtwarzaczach multimedialnych Apple TV z systemem tvOS w wersji 13.4 lub wyższej. Użytkownicy aplikacji Pilot WP na iOS od dawna podnosili w komentarzach temat braku aplikacji na Apple TV. W końcu doczekali się reakcji ze strony Wirtualnej Polski. 28 czerwca aplikacja została wydana na platformę Apple TV.
Aplikacja Pilot WP na Apple TV, źródło: WP
Aplikacja Pilot WP na Apple TV, źródło: WP

Jak korzystać z Pilota WP na Apple TV?

Najpierw na urządzenie Apple TV należy pobrać aplikację Pilot WP z App Store. Po jej otwarciu, należy wybrać opcję Zaloguj i wejść na stronę pilot.wp.pl/kod, korzystając ze smartfona, tabletu lub komputera i przepisać kod, który wyświetla się na ekranie telewizora.

Z aplikacji można korzystać tylko w określonych regionach: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy.

MagentaTV wkrótce z aplikacją na Apple TV?

Jedną z niewielu polskich usług streamingowych, które nadal nie oferują aplikacji na Apple TV, jest MagentaTV od T-Mobile. Jednak jak informuje deweloper, prace nad wersją aplikacji MagentaTV na Apple TV trwają.

Aplikacje na Apple TV oferują m.in. Polsat Box Go, CANAL+ online, Player, TVP VOD, Netia GO, Vectra TV Smart GO czy Play Now.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...