reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Fransat z 4 nowymi dekoderami UHD

dodano: 2024-07-02 16:24
autor: Jan Borejko | źródło: Fransat

Fransat UHD nowy dekoder na IO Paryż 2024 360px Tuz przed Igrzyskami Olimpijskimi i Paraolimpijskimi w Paryżu w 2024 r. platforma Fransat ogłosiła dostępność 4 nowych dekoderów kompatybilnych z Ultra HD. Jakie marki pokazały nowe dekodery UHD dla Fransatu?

Fransat
Fransat nowy dekoder UHD Servimat fot Fransat 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Fransat pokazał kilka nowych dekoderów Ultra HD

Dekodery UHD to CGV E-SAT 4K, METRONIC 441680, SERVIMAT SIRIUS 4K i TRIAX THR 7640.

Dekodery UHD można znaleźć w sprzedaży online na stronie Fransat, na stronie TVCorner, a także u francuskich sprzedawców sprzętu tv-sat. Możliwe, że niektóre z nich pojawią się także w Polsce. W Polsce najczęściej popularne są modułu CAM Fransat.

Aby wesprzeć wypuszczenie tych nowych dekoderów, Fransat uruchomił też obowiązująca na terenie Francji ofertę zwrotu pieniędzy w wysokości 30 euro obowiązującą od 01.07.2024 do 30.09.2024 za dekodery Fransat UHD.
 
Fransat dekoder UHD

Najlepiej opisany jest dekoder SERVIMAT SIRIUS UHD

Funkcjonalny, dyskretny i niezawodny dekoder satelitarny SIRIUS 4K pozwoli Ci w pełni cieszyć się darmowymi kanałami naziemnej telewizji cyfrowej w rozdzielczości 4K High Definition za pośrednictwem Fransat z wyjątkową jakością dźwięku i obrazu.

Wyposażony w przejrzyste i przyjazne dla użytkownika menu dekoder SERVIMAT SIRIUS 4K łączy w sobie łatwość obsługi i niezawodność z wyjątkową jakością obrazu.

Port USB i funkcje multimedialne umożliwiają użytkownikom nagrywanie*, przechowywanie, przeglądanie programów, zdjęć i słuchanie ulubionej muzyki. Proste naciśnięcie przycisku pauzy na pilocie aktywuje funkcję „Time Shift”, wstrzymując bieżący program.

Dzięki gniazdu 12 V można go używać zarówno w domu, jak i podczas biwakowania lub karawaningu.

Jego zmniejszone wymiary i przeniesienie funkcji podczerwieni (akcesoria niedostarczone) pozwalają na ukrycie go w meblu lub w razie potrzeby za telewizorem bez zmiany funkcjonalności pilota.

Dekoder SERVIMAT SIRIUS UHD umożliwi Ci dostęp do wszystkich bezpłatnych kanałów TNT w rozdzielczości HD do 4K-UHD i oglądanie Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 w rozdzielczości UHD.

* Jednoczesne nagrywanie i oglądanie programu na tej samej częstotliwości nie jest obsługiwane.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...