reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Liga Mistrzów w Canal+. Znane pakiety i ceny

dodano: 2024-07-02 10:13 | aktualizacja: 2024-07-12 12:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+

liga Mistrzów CANAL+ CANAL+ podał szczegóły dotyczące oferty związanej z Ligą Mistrzów UEFA. Wszystkie mecze LM oraz mecze 4. rundy eliminacji będą transmitowane na 7 nowych kanałach sportowych CANAL+ Extra oraz jednym z dotychczasowych kanałów CANAL+, który zmieni nazwę na CANAL+ 360. Kanały będą dostępne w ofercie satelitarnej oraz przez internet w serwisie streamingowym CANAL+ online.

satkurier.pl
CANAL+ Extra CANAL+ 360 logo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Liga Mistrzów UEFA wraca do CANAL+

Najwięksi piłkarze świata, najlepsze europejskie kluby i najbardziej prestiżowe rozgrywki piłkarskie UEFA wracają na anteny CANAL+. Piłkarskie święto w CANAL+ rozpocznie transmisja z Superpucharu UEFA, który będzie rozgrywany 14 sierpnia. Od 20 sierpnia klienci CANAL+ będą mogli zobaczyć transmisje wszystkich meczów 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA. Transmisje fazy ligowej ruszą 14 września.

Nowy model rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA zagwarantuje widzom CANAL+ jeszcze większą dawkę piłkarskich emocji już od pierwszej kolejki. Liczba rywalizujących drużyn zwiększy się z 32 do 36, mecze będą rozgrywane w każdym miesiącu od sierpnia do maja, a faza grupowa zostanie zastąpiona fazą ligową. Każda z drużyn rozegra w niej po osiem meczów - cztery u siebie i cztery na wyjeździe, zamiast dotychczasowych sześciu. Począwszy od 1/8 finału rozgrywki będą kontynuowane w dotychczasowym formacie pucharowym. Daje to łącznie 189 spotkań w każdym sezonie, które będzie można zobaczyć na żywo na antenach CANAL+. Klienci CANAL+ będą mogli dodatkowo zobaczyć wszystkie 14 meczów 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA.
 

- Transmisje Ligi Mistrzów UEFA w nowym formacie będą dla widzów CANAL+ prawdziwym piłkarskim świętem, dlatego przygotowujemy na tę okazję szereg zmian i nowości. W naszej ofercie pojawi się 7 dedykowanych Lidze Mistrzów kanałów sportowych, tak aby zagwarantować widzom swobodny dostęp do rozgrywanych równolegle meczów. W kolejkach fazy ligowej planujemy również transmisje łączone w ramach Multiligi Ligi Mistrzów. Wszystkie spotkania będą realizowane z polskim komentarzem wyłącznie przez ekspertów piłkarskich i gości CANAL+. W najbliższych tygodniach będziemy dzielić się informacjami na temat nowych nazwisk, które zobaczą Państwo na naszych antenach. W naszej ramówce pojawi się również szereg nowych dedykowanych Lidze Mistrzów programów sportowych, w tym m.in. Magazyn Skrótów, Piłkarski Młyn czy studia przedmeczowe i pomeczowe. Nie zabraknie również ekskluzywnych wywiadów, ponieważ planujemy być obecni z piłkarzami na stadionach. Skupimy się na piłce nożnej, będziemy fachowi i rzetelni, wiemy, że tego oczekują od nas kibice i do tego przez lata ich przyzwyczailiśmy

- mówi Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+ Polska.

7 kanałów CANAL+ Extra

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz mecze 4. rundy eliminacji będą transmitowane na 7 nowych kanałach sportowych CANAL+ Extra oraz jednym z dotychczasowych kanałów CANAL+, który będzie można zobaczyć niebawem w nowej odsłonie pod nazwą CANAL+ 360. Kanały będą dostępne w ofercie satelitarnej oraz przez internet w serwisie streamingowym CANAL+ online.

W studiach przed- i pomeczowych oraz w roli komentatorów i gości zasiądą wyłącznie eksperci piłkarscy CANAL+. W ramówce pojawią się również nowe programy dedykowane Lidze Mistrzów UEFA oraz transmisje łączone w ramach Multiligi Ligi Mistrzów.

Nowy pakiet dodatkowy Super Sport - co zawiera, jaka cena?

Od 2 lipca w sprzedaży dostępny jest nowy pakiet dodatkowy Super Sport, który gwarantuje dostęp do wszystkich spotkań Ligi Mistrzów UEFA, wybranych meczów Ligi Młodzieżowej UEFA, Superpucharu UEFA oraz sportowych kolekcji VOD.

Super Sport to nowy pakiet dodatkowy składający się z 7 kanałów CANAL+ Extra oraz kolekcji VOD. Pakiet jest oferowany jako opcja dodatkowa do pakietu kanałów CANAL+ i gwarantuje dostęp do transmisji wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA w sezonach 2024/25 - 2026/27, wybranych meczów Ligi Młodzieżowej UEFA oraz Superpucharu UEFA. Kanały z pakietu Super Sport będą dostępne w ofercie telewizji satelitarnej oraz przez internet w serwisie streamingowym CANAL+ online na niemal dowolnym urządzeniu.

W skład pakietu Super Sport wejdzie:

  • Kanał CANAL+ Extra 1 nadawany 24/7 przez satelitę i przez internet w serwisie CANAL+ online
  • Kanały eventowe CANAL+ Extra 2, CANAL+ Extra 3, CANAL+ Extra 4 uruchamiane na czas rozgrywanych meczów i nadawane przez satelitę oraz przez internet w serwisie CANAL+ online
  • Dodatkowe kanały eventowe CANAL+ Extra 5, CANAL+ Extra 6, CANAL+ Extra 7 uruchamiane na czas rozgrywanych meczów. Kanały będą dostępne wyłącznie na dekoderach podłączonych do internetu oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online
  • Kolekcja VOD Supersport dostępna na dekoderze podłączonym do internetu i w serwisie CANAL+ online

Wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA będą transmitowane również na jednym z dotychczasowych kanałów wchodzących w skład opcji CANAL+. Kanał będzie można zobaczyć niebawem w nowej odsłonie pod nazwą CANAL+ 360. Dostęp do wybranych meczów zyskają więc klienci, którzy posiadają już kanały CANAL+, ale nie są zainteresowani pełną ofertą transmisji na kanałach CANAL+ Extra w ramach pakietu dodatkowego Super Sport.

Klienci oferty satelitarnej CANAL+ mogą włączyć pakiet Super Sport już dziś w cenie 20 zł/mies. (w opcji ze zobowiązaniem) i korzystać z niego bez opłat do końca sierpnia tego roku. W opcji bez zobowiązania pakiet Super Sport będzie oferowany w cenie 30 zł/mies. Warunkiem niezbędnym do skorzystania z Super Sport dla nowych i obecnych klientów jest posiadanie pakietu telewizji z ofertą kanałów CANAL+. W sierpniu pakiet Super Sport trafi również do oferty subskrypcyjnej w serwisie CANAL+ online.

Od 2 lipca w sprzedaży dostępny jest pakiet Entry+ z pełną ofertą kanałów CANAL+ i pakietem Super Sport z Ligą Mistrzów UEFA w cenie łącznej 65 zł/mies. Pakiet Entry+ obejmuje dostęp do 71 kanałów telewizyjnych, a pełna oferta kanałów CANAL+ pozwala również śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy, wybranych meczów Premier League, LaLiga, NBA czy turniejów tenisowych z cyklu WTA z Igą Świątek.

Kanały z pakietu Super Sport będą dostępne również w serwisie CANAL+ online dla abonentów oferty satelitarnej. Serwis jest dostępny bez dodatkowych opłat i pozwala na oglądanie wybranych kanałów z oferty satelitarnej oraz treści na życzenie na niemal dowolnym urządzeniu. Za 10 zł więcej (75 zł/mies.) Klienci mogą skorzystać z pakietu Entry+ z pełną ofertą kanałów CANAL+, pakietem Super Sport z Ligą Mistrzów UEFA oraz kanałami Eleven Sports i Viaplay Medium.


Wskazane w komunikacie ceny pakietów telewizji uwzględniają rabaty: 5 zł/mies. za zgody marketingowe i 5 zł/mies. za e-rachunek i terminową płatność. Oferta sportowa ważna na dzień publikacji komunikacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...