reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

T-Mobile partnerem głównym WTA 125 Polish Open

dodano: 2024-06-28 20:04
autor: Jan Borejko | źródło: T-Mobile Polska

T-Mobile WTA 125 Polish Open 2024 360px Ciekawie zapowiada się WTA 125 Polish Open, najwyższy rangą zawodowy turniej tenisowy kobiet, który w tym roku zostanie rozegrany w naszym kraju. T-Mobile będzie wspierać WTA 125 Polish Open - zostanie partnerem głównym inicjatywy. Współpraca została ogłoszona 27 czerwca podczas konferencji prasowej Polskiego Związku Tenisowego.

T-Mobile Polska
T-Mobile WTA 125 Polish Open 2024 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

T-Mobile partnerem WTA 125 Polish Open

Turniej zostanie rozegrany od 21 do 27 lipca i będzie to najważniejszy w tym roku turniej tenisa nad Wisłą.

- To prawdziwe święto dla wielbicieli tej dyscypliny i świetna okazja do przeżycia niezapomnianych chwil podczas śledzenia rywalizacji sportowej. A takie niezwykłe momenty cenimy w T-Mobile najbardziej – i chcemy łączyć z nimi naszych klientów na każdym kroku. Dlatego zdecydowaliśmy się wejść do gry!


Partner nie tylko na korcie

Jako T-Mobile Polska zostaliśmy partnerem głównym WTA 125 Polish Open. W trakcie konferencji prasowej z udziałem sekretarza stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki Piotra Borysa, wiceprezydentki Warszawy Renaty Kaznowskiej, prezesa Polskiego Związku Tenisowego Dariusza Łukaszewskiego oraz partnerów odbyło się uroczyste ogłoszenie współpracy.

- Emocje związane ze sportem są zawsze wyjątkowe i w równie wyjątkowy sposób łączą ludzi, którzy na co dzień mogą być z zupełnie różnych światów. Podobnie działa technologia T-Mobile  – łączy naszych klientów z tymi i tym, co dla nich najważniejsze. Towarzyszy im w tworzeniu własnych, szczególnych momentów i umożliwia ich zachowanie dla wspomnień. Dlatego w T-Mobile nie wahaliśmy się ani chwili. Zostaliśmy partnerem głównym WTA 125 Polish Open, bo uważamy, że nie ma nic cenniejszego niż unikalne doświadczenia. I właśnie je chcemy tworzyć z i dla naszych klientów

– powiedziała Małgorzata Rybak-Dowżyk, dyrektorka Departamentu Komunikacji Korporacyjnej i ESG w T-Mobile Polska, reprezentująca firmę na konferencji.

Podczas turnieju na kortach Legii będzie magentowo

T-Mobile będzie obecny ze swoją strefą, do której już dziś, jak i do wspólnego kibicowania na żywo, serdecznie wszystkich zapraszamy!

Emocje tenisowe serwujemy już po raz kolejny

WTA 125 Polish Open to kolejna inicjatywa tenisowa, którą wspiera T-Mobile. W tym roku T-Mobile został partnerem PZT LOTTO Polish Tour, cyklu turniejów składających się na Narodowy Puchar Polski. Rozgrywki w ramach tego cyklu potrwają do końca sierpnia.
 

Źródło: t-mobile.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...