reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Earth Festival Uniejów 2024” 7 lipca na antenie Polsatu

dodano: 2024-06-25 10:36
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat

Earth Festival Uniejów 2024 Telewizja Polsat i Uzdrowisko Termalne Uniejów po raz 7. organizują Earth Festival - 2-dniową imprezę poświęconą ekologii i muzyce zwieńczoną koncertem. 7 lipca wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Alicja Majewska, Natalia Nykiel, Julia Pietrucha, Kamil Bednarek, Wiktor Dyduła, Zakopower, Majka Jeżowska i Mała Armia Janosika.

Telewizja Polsat
Earth Festival Uniejów 2024


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

„Earth Festival Uniejów 2024” 7 lipca na antenie Polsatu

Co roku Earth Festival jest doskonałą okazją, by za pośrednictwem wspaniałej muzyki i z udziałem najzdolniejszych polskich twórców promować ekologię i docenić piękno naszego kraju. W tym roku chcemy szczególnie skupić się na tym ostatnim stąd i myśl przewodnia koncertu - „Kocham ten kraj”. Wykonawcy zaprezentują wyjątkowo wybrane na tę okazję utwory, które zilustrują muzycznie najpiękniejsze zakątki Polski. To będzie nie tylko uczta dla ucha, ale i okazja do niesamowitych wzruszeń i oczywiście świetna zabawa.

Jak co roku największą atrakcją Earth Festivalu będzie niedzielny koncert, który na antenie na żywo pokaże Telewizja Polsat. Twórcy i wykonawcy zabiorą widzów w niezwykłą muzyczną podróż z przyrodą w tle. Specjalnie przygotowane materiały filmowe przeniosą ich do najpiękniejszych miejsc w Polsce, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w piosenkach wykonywanych przez artystów.

Kto wystąpi na koncercie Earth Festival Uniejów 2024?

Na scenie pojawią się: Maryla Rodowicz, Alicja Majewska, Kamil Bednarek, Zakopower Staszek z Gór, Julia Pietrucha, Wiktor Dyduła, Kaliber 44 feat. Fokus & Rahim & Kleszcz, Wiktor Waligóra, Natalia Nykiel, Majka Jeżowska, Mała Armia Janosika, Weronika Korthals, Konin Gospel Choir, a wszystkim niezwykłym aranżacjom muzycznym towarzyszyć będzie Stokłosa Collective Orchestra pod dyrekcją Jana Stokłosy.
 

- Podczas tegorocznej, co ważne - już siódmej - edycji Festiwalu chcemy skupić się na naszej pięknej Polsce. Dbamy o miejsca, które kochamy, dlatego z myślą o nas i przyszłych pokoleniach chcemy promować ideę, która zachęci do wspólnego dbania o środowisko w naszym najbliższym otoczeniu. Myśl globalnie, działaj lokalnie - to hasło jest nam bliższe niż kiedykolwiek dotychczas. I w tym roku w Uniejowie, szczególnie do tego chcemy zachęcać - mówi pomysłodawca i współorganizator Festiwalu, Mariusz Woźniczka.

Tegoroczny Festiwal będzie składał się z dwóch dni wypełnionych eventowymi atrakcjami mających na celu dostarczenie odwiedzającym wiedzy w zakresie ekologii, a także prostych, proekologicznych rozwiązań dla każdego z nas.

Ekomisteczko wystartuje już w sobotę, 6 lipca. W namiotach rozstawionych wzdłuż malowniczej rzeki Warty festiwalowicze będą mogli tradycyjnie wziąć udział w licznych zajęciach propagujących proekologiczne postawy. Nie zabraknie kreatywnych atrakcji dla najmłodszych i konkursów z nagrodami.

Po południu w Sali Rycerskiej Zamku w Uniejowie będzie można obejrzeć odcinek serii znanej widzom z anteny Polsat Play - „Podglądacze Przyrody”, film familijny „Misja Yeti” oraz spotkać się z Jakubem Tylmanem - autorem książek dla dzieci poświęconych ekologii.

W kinie festiwalowym wyświetlone zostaną również przedpremierowy odcinek przyrodniczej serii BBC Earth „Ssaki” oraz przebojowa komedia „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”.

Partnerami Festiwalu są: Grupa Polsat Plus, sieć Plus (Polkomtel), Polsat Box (Cyfrowy Polsat), ZE PAK S.A., ESOLEO oraz Zielona Interia (zielonainteria.pl).
Patronami kina plenerowego są BBC Earth i Polsat Play.
Partnerami strategicznymi wydarzenia są: Uzdrowisko Termalne Uniejów, Termy Uniejów oraz Stowarzyszenie Lepsza Polska.
Patronami medialnymi są Interia oraz Radio ZET.
Producentem Festiwalu jest, jak co roku, Telewizja Polsat we współpracy z Visionair i Fundacją For Earth For Us.

Koncert będzie transmitowany w Telewizji Polsat dnia 7 lipca o godz. 20:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...