reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Będzie nowy polski kanał sportowy?

dodano: 2024-06-26 10:38
autor: Jerzy Kruczek | źródło: press.pl/wirtualnemedia.pl

sporty walki Brzmi to dość abstrakcyjnie, ale Telewizja Republika rozważa uruchomienie kolejnych kanałów, w tym kanału sportowego, dowiedział się „Presserwis”. 22 czerwca stacja pokazała transmisję na żywo gali MMA Strife 9 - najpierw można było oglądać ją na YouTubie, a potem od godz. 22:00 tylko na kanale linearnym.

stadio TV montaż


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedstawiciele Telewizji Republika, w tym jej prezes i redaktor naczelny - Tomasz Sakiewicz, wybrali się do Stanów Zjednoczonych celem relacjonowania kampanii wyborczej Donalda Trumpa - kandydata na prezydenta USA, a także w celu poszukiwania inwestorów dla Telewizji Republika. - Myślimy o nowych kanałach. Po to byliśmy w USA - informuje „Presserwis” Tomasz Sakiewicz.

Jak wiadomo, nadawcę czeka też poważny wydatek, jakim jest koszt 10-letniej koncesji na MUX 8 telewizji naziemnej (ponad 18 mln zł) plus koszty związane z opłaceniem dystrybucji sygnału na rzeczy firmy Emitel (6 mln zł rocznie). Telewizja Republika stale zachęca widzów do dokonywania wpłat.

Odwołanie w sprawie odmowy udzielenia koncesji na MUX 8 przez KRRiT złożyć zamierza spółka Polskie Wolne Media z grupy MWE Networks, która również brała udział w konkursie na MUX 8, z projektem Polska24.
 

- Czekamy na otrzymanie uchwały w sprawie odmowy udzielenia nam koncesji. Chcemy się także zapoznać z protokołem z tego posiedzenia. Profesor Kowalski w swoim oświadczeniu wskazał, że nawet nie brał udziału w głosowaniu, bo jego zdaniem wnioski nie były wystarczająco dokładnie zweryfikowane. Na pewno się będziemy odwoływać - powiedział wirtualnemedia.pl Michał Winnicki, właściciel MWE Networks.

Węgierska grupa TV2, która chciała uruchomić PTV, przekazała wirtualnemedia.pl, że zapoznała się z decyzją i będzie ją analizować oraz omawiać kolejne kroki w nadchodzących tygodniach.

Obok Republiki do MUX 8 trafi również kanał wPolsce24 spółki Fratria - tak zdecydowała KRRiT.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...