reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Koncert Gwiazd Telewizji TVS - premiera w telewizji

dodano: 2024-06-14 10:03 | aktualizacja: 2024-06-14 14:08
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVS

TVS 16 lat 16 urodziny 29 marca 2024 roku minęło dokładnie 16 lat od startu TVS. Z tej okazji, 1 czerwca w Amfiteatrze w Ustroniu odbył się Koncert Gwiazd Telewizji TVS. Nagranie tego wydarzenia będzie można premierowo obejrzeć w TVS w trzy kolejne niedziele drugiej połowy czerwca.

Happy Jędrowski Show na Koncercie Gwiazd Telewizji TVS / materiały prasowe
Happy Jędrowski Show Koncert Gwiazd Telewizji TVS Ustroń


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Telewizja TVS ma już 16 lat

Swoje urodziny - w rytmie szlagierowych przebojów, stacja TVS obchodziła 1 czerwca w Amfiteatrze w Ustroniu. To wydarzenie, z prawdziwą plejadą gwiazd, doskonale wpisało się w początek sezonu letnich imprez. Dlatego telewizja TVS specjalnie dla widzów wyemituje na swojej antenie „Koncert Gwiazd Telewizji TVS. 16. Urodziny w Ustroniu”.

Kto wystąpił na koncercie TVS w Ustroniu?

Na scenie nie zabrakło najlepszych wykonawców szlagierowych przebojów. Dla widzów TVS oraz publiczności zaśpiewali m.in.: Bernadeta Kowalska, Damian Holecki, Dawid Janiak, Duet Karo, Krzysztof Koniarek, Happy Jędrowski Show, Jacek i Jolanta Kierok. Nie zabrakło również występów zwycięzców i uczestników talent show „Mosz Grajfka. Zostań Gwiazdą”, czyli Katarzyny Malżyckiej, Piotra Oleksego, grupy Septymy Band oraz Gabi Borkowskiej.

Wydarzenie w Ustroniu poprowadzili prezenterzy i dziennikarze od lat związani ze stacją: Nina Nocoń, Monika Herman i Wojciech Żegolewski. Wśród uczestników koncertu nie zabrakło znamienitych gości: prezesa zarządu telewizji TVS - Arkadiusza Hołdy, dyrektor telewizji TVS - Małgorzaty Piechoczek, oraz dyrektora programowego telewizji TVS - Jacka Swobody. Zwieńczeniem wydarzenia było wspólne krojenie urodzinowego tortu i odśpiewanie tradycyjnego „100 lat”.
 

Kiedy premiera Koncertu Gwiazd Telewizji TVS?

To jubileuszowe widowisko znalazło odpowiednie miejsce w ramówce programowej stacji. „Koncert Gwiazd Telewizji TVS. 16. Urodziny w Ustroniu” trwał 1 czerwca aż 5 godzin. Dlatego nadawca zdecydował się podzielić go na trzy części. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę, 16 czerwca o godz. 19:45, a kolejne 23 i 30 czerwca o godz. 20:00. Widzowie będą mogli zobaczyć także powtórki w piątki o godz. 13:45 i 20:10

Telewizja TVS rozpoczęła nadawanie 29 marca 2008 roku w Katowicach.

Jest to stacja ogólnopolska. Jej sygnał dostępny jest za pośrednictwem satelity i sieci kablowych, oraz w telewizji naziemnej na terenie województwa śląskiego i opolskiego. TVS obecnie swoim zasięgiem obejmuje 74,9 proc. powierzchni kraju, serwując swoim widzom serialowe propozycje, muzykę oraz programy poradnikowe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...