reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Space Norway zamiast Telenor Satellite

dodano: 2024-06-13 17:49
autor: RO | źródło: spacenorway.no/parabola.cz

Telenor Space Norway Thor satelita 360px Norweski operator satelitarny Telenor Satellite (TSBc) będzie teraz znany pod nową marką – Space Norway. Jest to efekt przejęcia oddziału satelitarnego firmy Telenor przez Space Norway Group w styczniu 2024 roku. Operator obsługuje znane w Polsce satelity Thor 5 (0,8°W), Thor 6 (0,9°W) i Thor 7 (0,7°W).

Telenor_satellite_antena_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wyniku przejęcia, Space Norway Group jest obecnie wiodącym dostawcą usług satelitarnych w Europie Północnej. Innymi słowy, grupa jest kluczowym graczem w europejskim sektorze kosmicznym.

Wykorzystując wiedzę specjalistyczną całej grupy, Space Norway jest bardziej przygotowana do inwestowania w szerszy zakres projektów badawczo-rozwojowych. Jednocześnie firma rozwija swój potencjał komercyjny.
 

Space Norway jest obecnie potęgą na europejskiej arenie usług satelitarnych. Realizujemy jeden z najbardziej innowacyjnych projektów w branży. Nasz zespół zarządzający ma doświadczenie i strategiczną perspektywę niezbędną do pełnego wykorzystania potencjału firmy w nadchodzących dziesięcioleciach i zapewnienia jej ciągłego rozwoju technologicznego i wzrostu finansowego

– mówi Morten Tengs, pełniący obowiązki dyrektora generalnego Space Norway.

Space Norway jest w 100% własnością Ministerstwa Handlu, Przemysłu i Rybołówstwa Norwegii. Firma świadczy usługi satelitarne rządom, żegludze śródlądowej, przemysłowi naziemnemu i głównym nadawcom. Posiada portfolio 3 satelitów NorSat 1-3, podwodną sieć kabli i teleport, dzięki którym obsługuje klientów w całej Europie, Arktyce, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie.

Źródło: spacenorway.no  parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy satelitarni


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...