reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Hawaje 5-0” w październiku na kanale Stopklatka

dodano: 2023-10-02 10:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Kino Polska/satkurier.pl

Stopklatka „Hawaje 5-0” W poniedziałek, 2 października br. o godz. 17:00 na kanale Stopklatka wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. amerykańskiego serialu „Hawaje 5-0” („Hawaii Five-0”, „Hawaii 5-0”). Występują Grace Park, Jean Smart, Carol Burnett, Kendall Jenner, Nick Jonas, Sean John Combs „Puff Daddy”, William Sadler, Daniel Dae Kim, Scott Caan i Alexander O’Lachlan „Alex O'Loughlin”.

Stopklatka „Hawaje 5-0”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Palące słońce, cień wysokich palm, lazurowa woda i fale zachęcające do surfingu - właśnie w takich okolicznościach przyrody działa jednostka specjalna, która nie cofnie się przed niczym, by ocalić ludzkie życie. Hawaje to raj na ziemi, ale nawet tu dochodzi do zbrodni. Ściganiem przestępców na tropikalnej wyspie zajmuje się tytułowa komórka policji stanowej Hawaje 5-0. Nominowany do „Emmy” i „Złotych Globów” serial będzie można zobaczyć premierowo od poniedziałku, 2 października br. od godziny 17:00 na kanale Stopklatka.

Steve McGarrett (w tej roli Alexander O’Lachlan „Alex O'Loughlin”), pochodzący z Hawajów rezerwowy komandos marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych Ameryki, wraca w rodzinne strony, aby znaleźć zabójcę ojca. Prywatna vendetta przekształca się jednak w szansę jedną na milion - gubernatorka (Jean Smart) oferuje Steve’owi posadę i proponuje mu stworzenie specjalnej, elitarnej grupy zadaniowej. Tak powstaje Hawaje 5-0, która jest częścią Hawajskiego Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego. Jednostka specjalizuje się w ściganiu najgroźniejszych przestępców na Hawajach. Zespół odpowiada tylko przed gubernatorką stanu, która zapewnia mu pełne uprawnienia i wsparcie. Dzięki temu, bez żadnych ograniczeń, nie przejmując się biurokracją, śledczy mogą prowadzić dochodzenia w takich sprawach jak: terroryzm, porwania, morderstwa czy rabunki. Wraz z zastępcą Dannym Williamsem „Danno” (Scott Caan), młodą policjantką Kono Kalakauą (Grace Park) oraz jej kuzynem Chinem Ho Kellym (Daniel Dae Kim), McGarrett rozwiązuje trudne i niebezpieczne sprawy, niejednokrotnie omijając prawo i ryzykując życiem.

„Hawaje 5-0” to remake kultowego serialu, który był emitowany w CBS w latach 1968-1980. Do historii telewizji przeszedł charakterystyczny motyw muzyczny z czołówki, który wykorzystany został również w nowej wersji produkcji. Co istotne, wiele epizodów serii jest luźno opartych o scenariusz oryginalnego serialu, a bohaterowie dość często wykorzystują legendarne kwestie takie jak „Book’em, Danno” („Skuj go, Danno” - tekst wypowiadany przy zatrzymywaniu podejrzanego). „Hawaje 5-0” jest głęboko osadzony w kulturze Polinezji, a postaci posługują się zwrotami z tubylczego języka. Na przestrzeni lat wiele gwiazd pojawiało się w serialu gościnnie i tak w poszczególnych odcinkach można zobaczyć: legendę komedii Carol Burnett, modelkę Kendall Jenner, muzyka Nicka Jonasa czy rapera Seana Johna Combsa „Puffa Daddy’ego”.

Serial zdobył „Kryształową Statuetkę” i 14 nominacji, w tym do nagrody „Emmy” i „Złotych Globów”. „Hawaje 5-.0” można będzie oglądać od poniedziałku do czwartku od godziny 17:00 - emisja w Stopklatce po dwa odcinki. Premierowy odcinek serialu „Hawaje 5-0” pojawi się w poniedziałek, 2 października br. o godzinie 17:00 (więcej tutaj).
 
William Sadler i Alexander O’Lachlan „Alex O'Loughlin” w serialu „Hawaje 5-0”, foto: CBS
William Sadler i Alexander O’Lachlan „Alex O'Loughlin” w serialu „Hawaje 5-0”, foto: CBS
Grace Park, Daniel Dae Kim, Alexander O’Lachlan „Alex O'Loughlin” i Scott Caan w serialu „Hawaje 5-0”, foto: CBS
Grace Park, Daniel Dae Kim, Alexander O’Lachlan „Alex O'Loughlin” i Scott Caan w serialu „Hawaje 5-0”, foto: CBS


„Hawaje 5-0” - sezon 1., emisja od poniedziałku do czwartku (od 2 października 2023 roku) o godz. 17:00 na kanale Stopklatka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...